Menü
Alışveriş Sepeti

Su Arıtma Blog RSS Feed

24 May Dünya Su Günü nedir?
caglayan 0 219
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye'nin kaynaklarını çok titiz bir şekilde korunması gerektiğini bunun ileriki yıllarda daha çok zor durum ile karşı karşıya kalmamak adına "Kişi başına düşen yıllık su miktarın..
21 May İçilebilir su değerleri açıklandı! Hangi su içilebilir ve temiz
caglayan 0 413
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin beş yıl önce hazırladığı bir benzeri daha olmayan su raporu 14’ncü kez güncellendi. Verileri yer almayan, analiz raporlarına ulaşılamayan veya vermekten imtina eden firmaların arasında ünlü markalar dikkat çekti...
03 May Bebeğimizin İçtiği Su Nasıl Olmalıdır ?
caglayan 0 512
Söz konusu bebeklerimiz ve çocuklarımız olunca, hangi suyu içtiğimiz daha da önemli bir konu haline geliyor… Peki onlara içireceğimiz su ne gibi özellikler taşımalı? Su alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bebek ve çocuklar için en iyi su hangisidir? Suy..
03 May Su Arıtma Cihazı
caglayan 0 69
Su, en kısa betimleme ile hayat demektir. Sağlıklı bir hayat için en temel ihtiyaç maddelerinin başında su geliyor. Kirli su kullanımı nedeniyle her yıl 4 milyona yakın insanın hastalandığı ve öldüğü konusunda istatistikler bulunuyor. Dünyadaki suyun..
03 May Ters Osmoz (Reverse Osmosis)
caglayan 0 397
Su arıtma teknolojisinin bir ürünü olan ters osmoz farklı iyon derişimlerine sahip iki çözeltinin iyon derişimlerinin eşitlenmesidir. Bu yapılırken farklı iyon derişimlerinin aralarında yarı geçirgen bir zar (membran) bulunur.Doğal bir şekilde gerçek..
03 May Sağlıklı içme suyu nasıl olmalıdır
caglayan 0 581
Sağlıklı içme suyunun kaynak suyu olmasına dikkat edilmelidir. Su toprak altındaki mineralleri bize taşır. Böylece su sadece sıvı ihtiyacımızı karşılamaz vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri de bize getirir. Bu sebeple organlarımızın sağlıklı olması, ..
03 May En İyi Su Arıtma Cihazı Hakkında
caglayan 0 553
En İyi Su Arıtma Cihazı Nasıl Bulunur?İnsanların olmazsa olmazı suyun önemi oldukça büyüktür. Önemli bir sıvı olan suyun sağlıklı ve temiz olması da bir o kadar önemlidir. En iyi su arıtma cihazı için araştırma yaparak suyu oldukça sağlıklı bir hale ..
01 May Su Arıtma Cihazı Yararlı mı?
caglayan 0 362
Su arıtma cihazları özel olarak mühendislerin ve oldukça yüksek teknolojik özelliklere sahip olan makinelerin ürünleridir. Bu nedenle kullanımı oldukça sağlıklıdır. Kullanılan filtreler bulunduğunuz iklim şartlarına özel olarak üretilebilir. Ayrıca m..
31 Mar En İyi İçme Suyu Türü Hangisidir?
caglayan 0 279
Tüketeceğimiz içme suyunu belirlerken, bazı kişisel özelliklerimizi göz önünde bulundurmalı, ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayan ve sonunda bize zarar vermeyen su türünü bulduğumuzdan emin olmalıyız. En iyi su içerisindeki mineral oranı düşük o..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)