Menü
Alışveriş Sepeti

Çubuklu İnline Filtre Seti Tatlandırıcı

Çubuklu İnline Filtre Seti Tatlandırıcı
Yeni -27 %
Çubuklu İnline Filtre Seti Tatlandırıcı
  • Stok: Stokta var
  • Model: Çubuklu İnline Filtre Seti Tatlandırıcı
Satılan Ürün Sayısı: 0
Ürün Görüntülemesi: 554
İndirimli Ürün !
Gün
Saat
Dakika
Sanıye
80,00TL
110,00TL
Vergiler Hariç: 80,00TL

Çubuklu İnline Filtreler yeni nesil filtre olarak son yılın en kaliteli NSF FDA onaylı kolay kullanımı olan filtresidir.Daha önceki inline filtrelerde servis desteği almadan bakım yapmak çok zor oluyordu.Ancak çubuklu inline filtre bu sorunu ortadan kaldırarak servis ihtiyacı duymadan tüketicilerimiz kendileri rahatlıkla değiştirebiliyor.

Su giriş çıkışları üst kısmında olması dirseklerin saniyeler içinde hortuma takılması da ayrıca ürünün daha verimli çalışması su kaçaklarınında ortadan kalkması demektir.

 

Çoğu müşterilerimiz daha önceki inline filtrelerde dişli dirsek olması sebebiyle ya su kaçırıyor yada takarken diş atladığı zaman basınca bindiği anda hiç ummadığınız anda mutfağınız göl olabiliyor.Çubuklu inline filtre pnomatik hortum tırnakları sayesinde filtre ile hortum arasında 11 bar basınca kadar dayanıklılık sağlayarak su kaçaklarının da önüne geçmiş oluyor.

 

Kalite belgeli çubuklu inline filtreler helal gıda sertifikası da ilk olarak bu ürüne verilmiştir.Tasarımı kolay kullanımı kaliteli su verimliliği sayesinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Satıldığı Bölge:Kahramanmaraş
Gönderim Alanları:Tüm Türkiye'ye Gönderilir
Kargo Ücreti:Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi:Gün İçerisinde Kargoya Verilir
Kargo Şirketi:Ups Kargo