Menü
Alışveriş Sepeti

Ev Tipi Su Arıtma

Ev tipi su arıtma cihazları kategorimizde bulunan su arıtma cihazları kalite belgeli organik NSF belgeli olması seçilmiş ürünler arasındadır.Sitemizde bulunan su arıtma cihazı markaları ile tezgah altı su arıtma cihazları ve tezgah üstü su arıtma cihazı stoklarımızda bulunmaktadır.Su arıtma cihazı fiyatları en düşük fiyat ile en yüksek fiyat arasında değişiklik göstermektedir.Bu aradaki su arıtma cihazı fiyatları ürünün kalitesi teknik özellikleri ve filtrelerin NSF belgeli olmasına dikkat edebilirsiniz.Kapalı kasa su arıtma cihazları diğer açık kasa su arıtma cihazlarına oranla fiyatları yüksek.Bunun önemi dış kasasının olması fiyatı arttırmaz.Kullanmış olduğu filtrelerin kapsül filtre veya yedek parçalarının marka kullanması yani kaliteli olması etkendir.

Model: 2'lü Portatif Su Arıtma Cihazı Çelik Gövde
3'lü portatif su arıtma cihazı bir yere gittiğinizde eğer bulunduğunuz ortamda su çamurlu bulanık ve kirli ise portatif taşımak su arıtmak mümkün.Ancak su içerisindeki bakteri,kireç,iletkenlik,ph gibi ters ozmoz suyu gibi size su vermez.O anda bulunduğunuz yerde çamurlu bulanık sularda kullanabilirs..
400,00TL
Vergiler Hariç:400,00TL
Model: 3'lü Portatif Su Arıtma Cihazı
3'lü portatif su arıtma cihazı bir yere gittiğinizde eğer bulunduğunuz ortamda su çamurlu bulanık ve kirli ise portatif taşımak su arıtmak mümkün.Ancak su içerisindeki bakteri,kireç,iletkenlik,ph gibi ters ozmoz suyu gibi size su vermez.O anda bulunduğunuz yerde çamurlu bulanık sularda kullanabilirs..
450,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Model: Daire Başı 300 TL
Daire girişi su arıtma cihazı yumuşatma sistemi,karbon,ultraviyole dezenfektan,tortu çamur filtresi ile ana hat borusundan itibaren su arıtma yöntemi ile dairelere ulaşmaktadır.Kaliteli su kullanımı musluk bataryaları,suyun içerisinde bulunan ağır metaller,koliform bakteri arıtılması gibi etkin ..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech EW 510 Su Arıtma Cihazı
Comtech EW 510 su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Comtech EW 510 su arıtma cihazları da böylece insan hayatı..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech EW 520 Su Arıtma Cihazı
Comtech EW 520 su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Comtech EW 520 su arıtma cihazları da böylece insan hayatı..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech Mineral-Alkali Filtreli Su Arıtma Cihazı
Comtech mineral alkali su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Comtech mineral alkali su arıtma cihazları da böyl..
1.300,00TL 1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.300,00TL
Marka: Hayzek Model: Coolpex Pompalı 6 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Coolpez 6 Aşamalı su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Coolpex 6 Aşamalı su arıtma cihazları da böylece insan ..
1.100,00TL
Vergiler Hariç:1.100,00TL
Model: Galaxy Prime Plus Su Arıtma Cihazı
Galaxy Prime Plus Su Arıtma Cihazı  2019 yılının en başarılı kalite belgeli tasarım ödüllü su arıtma cihazı olarak müşterilerimiz için buluştu.Yeni tasarımı ile göz dolduran ayrıca zengin mineral alkali su verebilen tek ürün.Önceki model su arıtma cihazlarından farkı ise müşterilerimizin servis..
1.400,00TL 1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.400,00TL
Marka: Galaxy Model: Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı
Galaxy Prime su arıtma cihazı son 4 yılda rekor kırarak kaliteli su arıtma cihazı olarak tercih edilmiştir.Tasarım ve kullanılan filtreler ile LG su arıtma cihazı olması tercih edilme sebebi.Aynı zamanda diğer ürünlerden farkı tek kabin içerisinde tank ve diğer filtre yedek parçaların yer kaplamadan..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Marka: Galaxy Model: Galaxy Su Arıtma Cihazı
Galaxy su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Galaxy su arıtma cihazları da böylece insan hayatında kemik gelişimi,dinçlik..
1.200,00TL 1.600,00TL
Vergiler Hariç:1.200,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Hsc Premium Aquabest Su Arıtma Cihazı
Hsc Premium Aquabest su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksek bir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Hsc Premium Aquabest su arıtma cihazları da bö..
1.600,00TL
Vergiler Hariç:1.600,00TL
Marka: Hayzek Model: Hz 8 Aşamalı Sıcak Soğuk Su Sebili
Hz 8 Aşamalı Sıcak Soğuk Su Sebili..
4.100,00TL
Vergiler Hariç:4.100,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)