Menü
Alışveriş Sepeti

Hayzek

Marka: Hayzek Model: Coolpex Pompalı 6 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Coolpex Pomparlı 6 Aşamalı su arıtma cihazı, arıttığı suyun mineral ve alkali değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksek bir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Coolpex 6 Aşamalı su arıtma cihazları da..
1.100,00TL
Marka: Hayzek Model: Hz160 Pompalı Manometreli Su Arıtma Cihazı
Hz 160 Pompalı su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Hz 160 Pompalı su arıtma cihazları da böylece insan hayatı..
1.300,00TL
Marka: Hayzek Model: Hz160 Pompasız Su Arıtma Cihazı
Hz 160 Pompasız su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Hz 160 Pompasız su arıtma cihazları da böylece insan haya..
650,00TL
Marka: Hayzek Model: Hz250TP Kapalı Kasa Mineral Filtreli Su Arıtma Cihazı
Hz 250 TP Kapalı Kasa su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Hz 250 TP Kapalı Kasa su arıtma cihazları da böylec..
1.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)