Menü
Alışveriş Sepeti

Su Arıtma Cihazı Filtreleri


Model: 4'lü Mineral Filtre
4'lü Mineral Filtre: 0-12 yas grubu çocuk,yaşlı veya hamile bayanların olduğu ailelerin daha çok ilgi gösterdiği mineral filtre organik olması sayesinde suya herhangi bir yapay kimyasal vermez.Zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerçekleştikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama ..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Model: 5 Mikron Spun Filtre
Suyun içerisinde bulunan kum,çakıl,su ile birlikte gelen kirlilik,kaba tortusunu 5 Mikron'a kadar olan hassasiyette temizler. İçeriği:Ham maddesi abs poliprobilen hammadde kullanılarak hava yardımı ile ince lif halinde püskürtme yöntemi ile sarılır.Filtrelerde en önemlisi kullanı..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Model: Aktif Karbon Filtre
Aktif karbon filtre suyun içerisinde bulunan çamurdan dolayı bulanıklık,ağır metallerden dolayı yoğunluk miktarı,tat olarak toprağın veya çevrenin vermiş olduğu etkenlerden dolayı değişiklik gibi durumlarda karbon filtre kullanılır.İçeriği:Aktif karbon filtre ham maddesi kömür.Evet yanlış duymadınız..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Kahramanmaraş Çağlayan Su Arıtma Model: Comtech Tak Çevir Filtre Seti
1.       Aşama 5 mikron Sediment filtre  Comtech 5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler. Kapalı sistem olması sebebi ile daha uzun ömürlüdür. Tak çevir yapısı ile değişimi daha kolaydır...
70,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Marka: Kahramanmaraş Çağlayan Su Arıtma Model: Comtech Tak Çevir Filtre Seti + Tatlandırıcı Filtre Hediye
Comtech Tak Çevir Filtre Seti + Tatlandırıcı Filtre Hediye !Comtech Tak Çevir Filtre Seti Kullanan Kapalı kasa veya Açık kasa Arıtma cihazlarında Comtech Tak Çevir Filtre Seti + Yanında Tatlandırıcı Filtre Hediye.Comtech Su Arıtma Cihazlarında Kullanılan Comtech Tak Çevir Filtre Seti (3+1) 4 Aşama !..
90,00TL 180,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Model: Cto Blok Karbon Filtre
Cto karbon filtre su arıtma cihazlarında 2.aşama olarak kullanılır.Suyun içerisinde bulunan ağır metal olarak tabir ettğimiz klor suyun içerisinde bulanıklık veren maddelerin süzülmesi için kullanılır.Evde kendiniz su filtreleme yapmak isterseniz odun ateşi olarak kullanılan kömürü bir bardağın içer..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Model: Çubuklu İnline 5 Mikron Spun Filtre
Çubuklu İnline Filtreler yeni nesil filtre olarak son yılın en kaliteli NSF FDA onaylı kolay kullanımı olan filtresidir.Daha önceki inline filtrelerde servis desteği almadan bakım yapmak çok zor oluyordu.Ancak çubuklu inline filtre bu sorunu ortadan kaldırarak servis ihtiyacı duymadan tüketicile..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)