Menü
Alışveriş Sepeti

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları ve Sistemleri

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri veya İş Yeri Su Arıtma Cihazları,  iş yerlerinde ve endüstriyel alanlarda hayat kaynağı olan suyu arıtmak için kullanılan büyük ve sistemli su arıtma cihazlarıdır. Ancak piyasada satışa sunulan su arıtma cihazları kaliteli ve güveli değilse sağlığa zararlı olabilir. 


Endüstriyel Su Arıtma Nedir?

Endüstriyel su arıtma, su arıtma cihazlarının kafe, fabrika, restoran gibi büyük ölçekli işletmelerde kullanılan çeşitlerine denir. Normal evde kullanılan su arıtma cihazlarına oranla endüstriyel (sanayi tipi) su arıtma cihazları daha büyük, daha işlevsel ve kapasitesi daha fazladır. Bu cihazlar tonlarca metreküp suyu arıtma kapasitesine sahiptirler. Endüstriyel Su Arıtma Cihazlarının bir diğer adı "sanayi tipi su arıtma cihazları"dır.


Endüstriyel su arıtma cihazı alırken dikkatli bir araştırma yapmanız, almak istediğiniz arıtma cihazlarının özelliklerini incelemeniz ve işletmeniz için uygun maliyetli olup olmadığına bakmalısınız. İnternette veya reklamlarda göreceğiniz her içerik sizin için doğru olmayabilir. Ancak uzman ekibimizle biz her zaman sizin yanınızdayız.


Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları Nedir?

Sanayi tipi su arıtma cihazları, büyük ölçekli işletmelerde kullanılan su arıtma cihazlarıdır. Bu cihazlar ev tipi su arıtma cihazları gibi az suyu değil, daha çok suyu arıtmak için kullanılan ve belirli bir yönetim ve kullanım şablonu olan cihazlarıdır.

Ancak bu su arıtma cihazlarının bakımı ve kontrolü çok önemlidir. Çünkü eğer düzenli olarak bakımı ve kontrolü yapılmazsa sağlığa zararlı olan maddeler türeyebilir. Endüstriyel Su Arıtma Cihazı satın almak istediğinizde için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri sizlere bir telefon kadar uzakta.

Marka: Fleck Model: 10 Ton Kapasiteli Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Cihazı
Su yumuşatma cihazı ile 10 Ton Kapasiteli Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Cihazı dilerseniz debi kontrollü olarak da kullanabilirsiniz.Sanayi tipi su arıtma cihazında yumuşatma sistemleri genelde debi kontrollü ve zaman kontrollü olarak ayarlanır.Yumuşatma cihazı içerisindeki reçineyi el değmeden kapas..
4.500,00TL
Marka: Fleck Model: 100 Ton Kapasiteli Tandem Su Yumuşatma Sistemi
Su yumuşatma cihazı tandem su arıtma ile kapasitesi yüksek olan işletmelerde 100 Ton Kapasiteli Debi Kontrollü Su Yumuşatma Cihazı kullanmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz debi kontrollü olarak da kullanabilirsiniz.Sanayi tipi su arıtma cihazında yumuşatma sistemleri genelde ..
13.500,00TL
Marka: Fleck Model: 150 Ton Kapasiteli Tandem Su Yumuşatma Sistemi
Ürün Özellikleri Tank Adedi    2 AdetTank Çapı       46*165Tank Yüksekliği         18*65Tank Gövde    İçi Polietilen,Üstü Bobin Sargı Ve Onun Üzeri Epoxy Reçine Kaplı.    &nb..
16.400,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: 2 Ton Kapasiteli 400 Galon Ters Ozmoz Su Arıtma
İş yeri su arıtma cihazı ters ozmoz su arıtma cihazı ile ürün gün kapasite olarak 1500 litreye kadar su verebilmektedir.Kullanım alanları kişi sayısı fazla olan işletmeler için uygundur.Kişi sayısı 50 altı olan  için uygun değildir.Filtre sayısı fazla olması nedeniyle kapasitesi yüksek ayrıca b..
3.200,00TL
Model: 3 Ton Kapasiteli 2000 Galon Kontrol Panelli Su Arıtma
3 Ton Kapasiteli 2000 Galon Kontrol Panelli Su Arıtma..
4.500,00TL
Model: 5 Ton Gün Kapasiteli Ters Ozmoz
REVERSE OSMOSİS GRUBUREVERSE OSMOSİS FARKLI İYON DEĞİŞİMLERİNE SAHİP OLAN VE ARALARINDA BİR YARI GEÇİRGEN MEMBRAN BULUNAN İKİ ÇÖZELTİNİN BASINÇ VASITASIYLA İYON DERİŞİMLERİNİN EŞİTLENMESİ OLAYIDIR.BU OLAYI TERSİNE ÇEVİRMEK İÇİN, BİR POMPA İLE BASINÇTAN DAHA BÜYÜK BİR BASINÇ UYGULANDIĞINDA ..
10.500,00TL
Marka: Flotrol Model: 6 Ton Kapasiteli Daire Bina Girişi Su Yumuşatma Sistemi
İşletme Basıncı                  3-7 BarBasınç Kaybı                       0.5-1 BarRejenerasyon Süresi         120 DakikaKullanılan Rejenerant   ..
3.200,00TL
Model: 80 Litre Kapasiteli Soğutucu Arıtmalı Su Sebili
 80 LT kapasiteli su haznesi bulunmaktadır. 304 paslanmaz krom dış yüzeyi bulunmaktadır. İç haznesi monoblok 304 Krom materyalden üretilmiştir. Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir. P.S poliüretan yalıtımlı kapak kullanılmaktadır.Manu..
3.200,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Hft Yumuşatma Tankları
Hft tank2-2-0817        8X17 Dişli-Üst Açıklık         205x437        10,52-2-0835        8X35 Dişli-Üst Açıklık       &..
450,00TL
Marka: Esli Su Arıtma Model: İş Yeri Tipi 200 Galon Su Arıtma Cihazı
İş yeri su arıtma cihazı fiyatlarına baktığımızda fabrika su arıtma ve ofisler için su arıtma cihazları özellikle kullanım kapasitesi yüksek su arıtma cihazı iş yeri tipi su arıtma cihazı olan işletmeler ürünlerde filtre sayısı haliyle fazla olması gerekmektedir.İş yerlerinde 10 ile 50 kişi bul..
1.800,00TL 2.100,00TL
Marka: Esli Su Arıtma Model: Kum Filtrasyon Sistemleri
Filtrasyon sistemleri, Kum filtreleri ile suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri gidermek amacıyla kullanılmaktadır.HydroFilter-F Otomatik Kum Filtreleri, içinde bulunan medya yardımı ile suda bulanıklığa sebep olan farklı boyutta ve yoğunlukta..
6.000,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Lara Dozaj Pompası Manuel
5 Lt/5 Bar - P03 - Elektrot Sabitleme Rekoru Standart kombine elektrotlar ile REDOX ya da PH ölçümü Tampon sıvılar kullanarak tamamen dijital ayarlama ve otomatik kalibrasyon Açılışta ölçüm değer tanımlama süresi girebilme (0–60 dk.) Dikey monte edilen tasarımı sayesinde kolay ve esnek kurulum, ..
1.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)