Menü
Alışveriş Sepeti

Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Model: Daire Başı 300 TL
Daire girişi su arıtma cihazı yumuşatma sistemi,karbon,ultraviyole dezenfektan,tortu çamur filtresi ile ana hat borusundan itibaren su arıtma yöntemi ile dairelere ulaşmaktadır.Kaliteli su kullanımı musluk bataryaları,suyun içerisinde bulunan ağır metaller,koliform bakteri arıtılması gibi etkin ..
300,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech EW 510 Su Arıtma Cihazı
Comtech EW 510 su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Comtech EW 510 su arıtma cihazları da böylece insan hayatı..
1.800,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech Mineral-Alkali Filtreli Su Arıtma Cihazı
Comtech Mineral-Alkali su arıtma cihazı, arıttığı suyun mineral ve alkali değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksek bir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemleri'nin önerdiği  Comtech Mineral-Alkali su arıtma cihazları da böylece insan hayatınd..
1.300,00TL 1.500,00TL
Model: İnline Filtre Seti
İnline filtre seti kaliteli organik su arıtma cihazı filtrelerinde  ev tipi su arıtma cihazlarında kullanılan inline filtreler genelde kapalı kasa su arıtma cihazlarında kullanılmaktadır. İnline filtreler son çıkan yeni nesil filtreler ebatında olup etiketlerinde kullanılan değerler de ver..
70,00TL
Marka: Esli Su Arıtma Model: İş Yeri Tipi 200 Galon Su Arıtma Cihazı
İş yeri su arıtma cihazı fiyatlarına baktığımızda fabrika su arıtma ve ofisler için su arıtma cihazları özellikle kullanım kapasitesi yüksek su arıtma cihazı iş yeri tipi su arıtma cihazı olan işletmeler ürünlerde filtre sayısı haliyle fazla olması gerekmektedir.İş yerlerinde 10 ile 50 kişi bul..
1.800,00TL 2.100,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Stilmax Su Arıtma Cihazı
Stilmax Su Arıtma Cihazı, şebeke suyunu 5 aşamalı olarak filtreleyen cihaz, Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır.  Şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem le..
1.800,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)