Gösterilen sonuç sayısı: 14

Ev tipi su arıtma cihazları, evlerde ve ofis gibi küçük mekanlardaki içme suyu ihtiyacını karşılamak ve musluk suyunu arıtmak için üretilmiş cihazlardır. Musluk tipi su arıtma cihazı olarak da geçen bu ürünler mutfaklardaki musluklara takılabildiği gibi kendi musluğuda tezhaga monte edilebilir.

Ev tipi su arıtma cihazı ihlas damacana suya para ödemek istemeyen kişiler için karlı bir çözüm olabilir. Sizlerde ev tipi su arıtma cihazı 2022 için web sitemizden ürün temin edebilirsiniz.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Modelleri

Ev için üretilen bu cihazların temel amacı, musluklardan akan şebeke suyunu arıtarak sağlıklı ve içilebilir bir suya dönüştürmektir. Bu ürünler ev tipi su arıtma sistemleri için kullanılaibilir.

Dolayısıyla bu işlemi gerçekleştiren pek çok ev tipi su arıtma modelleri ve markaları bulunmaktadır.

Su arıtma cihazı ev tipi nin kapasitesi 5 Litre ile 80 litre arasında değişiklik gösterebilir. Bir evdeki veya ofisteki içme suyu ihtiyacını karşılayabilir.

Ev tipi su arıtma sistemleri, yemeklerde, içme suyu olarak veya meyve ve sebzeleri yıkamak için gerekli temiz suya erişim imkanı sağlar.

Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Web sitemizde bulunan bu ürünler kalite, belgeli organik NSF belgeli olması seçilmiş ürünler arasındadır.

Evsel su arıtma fiyatları cihaz markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tabii ki bunun yanında sanayi veya büyük işletmelerde kullanılan “sanayi tipi su arıtma cihazı” da vardır.

ev tipi evsel su arıtma cihazları

Evsel Su Arıtma Cihazları

Evsel su arıtma cihazı, evlerdeki musluk sularını içilebilir içme suyuna dönüştüren cihazlardır. Kaliteli ve NFS belgeli evsel su aritma cihazlari web sitemizde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Su tasarrufu yapmak yapmak isteyen ve çok para harcamak istemeyen kişiler evlerinde ev tipi içme suyu cihazları kullanmalıdır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Tavsiye ve Yorumları 2022

Sitemizde bulunan ev tipi su aritma cihazi markaları;tezgah altı” ya da “tezgah üstü” olarak ayrılırlar.

Genel olarak kaliteli su içmek isteyen herkes, 5, 7 ya da 11 aşamalı gibi farklı karbon filtre içeren markaları tercih edebilir.

Evsel arıtma cihazı, tavsiye ve yorum almak isteyenler internet üzerinden araştırmalar yapıyor. Bu konuda en bilinen marka “LG Galaxy Su Arıtma Cihazı”dır.

Bu aradaki farkı belirlerken cihazın ürünün kalitesine, teknik özelliklerine ve filtrelerin NSF belgeli olmasına dikkat edebilirsiniz.

Kapalı kasa arıtma cihazları diğer açık kasa arıtma cihazlarına oranla ücretleri daha yüksektir.

Önemli olan kullanılan filtrelerin, kapsül filtre veya yedek parçalarının marka kullanması yani kaliteli olmasıdır.

Su arıtma sitemleri sayesinde musluktan akan şebeke suyunu arıtarak temiz su, sağlıklı su elde edebilirsiniz. Ayrıca ev tipi su arıtma  yorum ve tavsiye okuyarak da hangi ürünü alacağınıza karar verebilirsiniz.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Evsel Su Arıtma Cihazının kurulumu, zorluk gerektiren bir konu değildir. Kimseden yardım almadan, evsel arıtma cihazının içinde olduğu kutudan çıkan “ev tipi su arıtma kurulum” – kullanım kılavuzunu incelemeniz yeterlidir.

Detaylı bir şekilde anlatım mevcuttur. Bakarak, okuyarak çok kolay bir şekilde kurulumunu yapabilir. Sağlıklı bir şekilde evinizdeki suyu arıtıp, güvenle içebilirsiniz.

Evsel su arıtma; tezgah üstü ve tezgah altı olarak iki gruba ayrılır.

Ev tipi su aritma cihazlarinin fiyatlari, filtre sayısı, su arıtma teknolojisi ve kullanılan filtrelerin markası vb. faktörlere göre değişkenlik gösterir.

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları

Tezgah üstü su arıtma cihazları, 5 Aşamalı arıtma sistemleri olup genelde portatif musluğa bağlanıp tezgah altında olmasını istemediğiniz arıtılmış suyun cam hazne içerinde görmemizi sağlar.

Bazı müşterilerimiz tezgah üstü modellerde suyu sürekli göz önünde bulundurulmasını istediği su arıtmalı cihazı tankı yerine cam bir haznede olmasını istemesi nedeniyle “ev tipi su aritma cihazi” konusunda tercih edilebilir.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

Tezgah altı su arıtma cihazları, 5 aşama arıtma cihazı olup üzerine ilave filtreler eklenerek alkali su, mineralli su, oksijen filtresi, bebek filtresi, ph filtresi gibi arıtma cihazı filtreleri eklenerek 10 hatta 13 aşama dahi yapılabilir.

Ancak standart bir su arıtma ürünü 5 aşamadan oluşur. Unutmayalım ki 5 aşama üzerindeki her filtre suya yapay mineral verdiği ve aynı zamanda değişim zamanı, bütçe olarak da ciddi maliyetler getirebilir. Tavsiyemiz her zaman 5 aşamalı standart bir arıtma cihazından yana seçimi yapmanızdır.

Sizlerde en uygun bütçeyle en iyi ev tipi su arıtma için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri’ni tercih edebilirsiniz.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları (2022)

Ev tipi su arıtma cihazı fiyatları, satın alacağınız ürünün özelliklerine, içindeki filtre sayısına, kullanılan malzeme türüne göre değişiklik göstermektedir.

Çağlayan Su Arıtma Sistemleri olarak ürünlerimizi sizlere en uygun şekilde ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizin ücretleri ortalama olarak 400 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Temel amacı musluk yani şebeke sularında yer alan zararlı maddelerden suyu arıtmak olan “ev tipi su arıtma sistemleri” son zamanlarda müşteriler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tipi su arıtma sistemleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. En önemli nokta pek çok kişi tarafından önce ürünün fiyatına bakılmasıdır. Buda ucuz ama kalitesiz ürün almanıza neden olabilir.

Unutmayın ki cihazın en önemli kısmı içerisinde bulunan filtrelerdir. Filtreleri ne kadar iyi su arıtırsa sizde o kadar iyi bir suya erişmiş olursunuz.

Evsel su cihazı satın alırken fitreleri kolay değişir mi, teknik destek ve kurulum hizmeti sunuluyor mu, kullanılan malzeme kaliteli mi gibi sorularınıza cevap bulmalısınız.

Kullanım Türü Ev, Ofis, Mutfak, Tezgah Altı, Tezgah Üstü
Ortalama Fiyat 650 TL – 2500 TL
NSF Belgeli Evet
Kargo 250 TL üzeri ücretsiz

ev tipi su arıtma cihazı - cihazları

Ev tipi su arıtma cihazı nedir?

Ev tipi su arıtma cihazı, genelde evlerde ve ofislerde şebeke suyunu arıtma için kullanılan küçük su arıtma cihazlarıdır.

2022 yılı ev tipi su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

Ev tipi su arıtma cihazı fiyatları 500 TL'den başlayıp 5000 TL'ye kadar gidebilmektedir.

Ev tipi su arıtma cihazları kaç aşamalı olmalıdır?

Ev tipi su arıtma cihazları için tavsiye edilen en az 5 aşamalı olmalıdır. Böylece daha sağlıklı içme suyuna sahip olursunuz.