Firmamız

Firmamız 2009 yılında Kahramanmaraş’ta Çağlayan Su Arıtma ilk olarak faaliyete başladı.İnsan sağlığına olan hassasiyetle güvenilir bir marka olan Çağlayan Su Arıtma müşterilerine en kaliteli ve en güvenilir su arıtma cihazını sunuyor.Su arıtma alanında kurmuş olduğu güçlü pazar ağı ve teknik servis hizmetiyle piyasada varlığını sürdüren çağlayan su arıtma farklı tasarım seçenekleriyle 17 çeşit evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarını vatandaşları ile buluşturuyor.

Neden Biz?

Ücretsiz Kargo

250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

100% iade garantisi

Ürünlerle ilgili sorunlarda kolay iade imkanı.

Online Destek

Herhangi bir sorunda bize her zaman ulaşın!

firmamız

Edindiği bilgi ve tecrübeyi başarılı arge çalışmalarıyla temellendirerek yeni tasarımlar ve sistemler ortaya koyan çağlayan su arıtma  dünya standartları üzerine çıkan %100 yerli su arıtma cihazlarıyla doğanın en lezzetli suyu ile buluşturuyor.

firmamız2

İnsancıl yaklaşımı ve güven odaklı hizmetiyle çok kısa bir süre içinde su arıtma piyasasında ciddi bir konuma gelen çağlayan su arıtma sunduğu güçlü teknik servis desteği ile en kısa sürede en hızlı çözümler üretiyor.

üretim bölümü

Bünyesinde barındırdığı ev ve sanayi tipi arıtma cihazlarıyla  doğal ve temiz su anlamında her türlü ihtiyaca ve kapasiteye cevap verebilecek bir kapasiteye sahip olan çağlayan su arıtma sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

yönetim
Şirket müşteri memnuniyeti konusundaki aşırı hassasiyetiyle hizmet alımı ürün takibi uygun ödeme koşulları gelişmiş teknik servis ağıyla 24 saat içinde bakım ve sorun çözümü garantisi veriyor.
2009 yılında Şazibey mahallesinde kurulan çağlayan su arıtma 17 çeşit evsel su arıtma cihazı endüstriyel su arıtma cihazı ve yedek parça ozonlama sistemi atık su arıtma klorlama sistemleri alanında faaliyet gösteriyor.Hizmet yelpazesini su arıtma cihazı olarak Gaziantep, Osmaniye ve Adıyaman gibi çevre şehirlere genişleten çağlayan su arıtma 2012 yılında evsel su arıtma çeşitliliğini arttırdı.
2013 yılında ise 43 noktada pazarlama 13 teknik servis ağı ve toplamda 65 personeli ile içme suyunu berraklaştırmaya devam ediyor.
caglayan-su-aritma-servis-bolumu
2015 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek evsel su arıtma cihazlarının üretimine başlayan çağlayan su arıtma kurumsal kimliği profesyonel ekibi ile bölgesel pazar ağını önce ulusala sonra uluslar arası piyasaya çıkarmayı hedefliyor.
Su arıtma alanında çığır açacak yenilikler programlayan çağlayan su arıtma sistemleri ile içtiğiniz suyun farkına varın.