Gösterilen sonuç sayısı: 5

Apartman ve Binalar için Özel Sistemler Kullanılmaktadır. Hangi ürünlerin kullanacağını Öğrenmek ve Teklif Almak için Hemen Tıklayın ve Bizi Arayın, Size Yardımcı Olalım!

Bina girişi ve apartman su arıtma sistemleri, şebeke suyunun kalitesini artırmak, kireç, klor, tortu ve diğer zararlı maddeleri gidermek için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, daire veya bina ana su girişine bağlanarak tüm evlere veya dairelere arıtılmış su sağlarlar. Böylece hem sağlıklı hem de yumuşak bir su elde edilir.

Bina girişi ve apartman su arıtma sistemleri fiyatları, cihazın markası, modeli, filtre sayısı, kapasitesi, pompa durumu, tank boyutu ve montaj ücreti gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Genel olarak, bu sistemlerin fiyatları 1.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir. Bu ücret sistemin büyüklüğüüne göre daha fazla olabilir.

Bina girişi ve apartman su arıtma sistemleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Cihazın NSF sertifikası olup olmadığı
  • Cihazın filtre değişim süresi ve maliyeti
  • Cihazın garanti süresi ve servis hizmeti
  • Cihazın su basıncına uygun olup olmadığı
  • Cihazın kurulum alanının yeterli olup olmadığı

Bina girişi su arıtma sistemleri, bina ve apartmanlarda girişte gelen suyu arıtmak için kullanılan sistemlerdir.

Bina veya apartmana gelen şebeke suyu girişe kurulan bina su arıtma sistemleri ile önce içindeki zararlı maddelerden arındırılır. Aynı zamanda suyun sertlik oranı azaltılarak ve yumuşak-içilebilir hale getirilir. Böylece girişteki su dairelere ulaştığında sağlıklı ve içilebilir hale gelmiş olur.

Neden Bina-Apartman Girişi Su Arıtma Sistemi Kullanmalıyım?

Şebeke sularında kalsiyum ve magnezyum oranları çok yüksektir. Dolayısıyla ortaya kireçlenme sorunu çıkmaktadır.

Örneğin;

  • Dairedeki şebeke suyunuzu arıtmazsanız, çamaşır ve buşaşık makinelerinizde kireçlenme sorunu olacaktır.
  • Ütüye koyduğunuz musluk suyu ütünüzü kireçlendirecektir.
  • Kireçli suyla yıkanan bardak ve tabaklarda çizilme sorunu olabilir.
  • Sebze ve meyvelerinizi yıkarken şebe suyundaki maddeler sağlığınıza zarar verebilir.

Bina girişi su arıtma cihazları ev tipi ürünlerle benzerlik göstermektedir. Daire girişi su arıtma cihazları evin girişinde bulunan su vanasının olduğu kısma kurulmaktadır. Buraya kurulan cihaz, şebeke suyu eve girmeden su içindeki kireç ve benzeri zararlı maddeleri arıtır. Bu arıtma işlemini içerisinde bulunan filtreler aracılığıyla yapar.

Peki Bina (Apartman) Girişi Su Arıtma Cihazları Nasıl Çalışır?

Öncelikle bina girişine bir arıtma sistemi kurulur. Bu arıtma sistemi gelen şebeke suyunu kendi içerisinde arıtır. Ardından daire girişlerine takılan cihazlar ikinci bir arıtma işlemi daha görerek kireçv ve diğer maddeleri sudan ayrıştırır. Bu sayede evinize kadar gelen su sağlıklı bir şekle kavuşmuş olur.

Bu tür sistemlerde fiyatlandırma daire balına olacak şekilde ücretlendirilir. Zamanında bakımı ve filtre değişimi yapılan sistemleri çok uzun yıllar boyunca kullanmak mümkündür. NSF Belgeli olarak üretilen bina girişi su arıtma ürünleri günümüzde gittikçe artan su kıtlığı ve kuraklık nedeniyle daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Çağlayan Su Arıtma Sitemleri olarak ürettiğimiz daire girişi su arıtma cihazları konusunda web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Taksit imkanı ile hemen ürününüzü seçin ve sipariş verin!

Dairenize gelen sudaki kireçten ve kokudan şikayet ediyorsanız çözüm bina ve daire girişine takılan su arıtma sistemleri!

Kullanım Türü Bina Girişi – Apartman Girişi
Ortalama Fiyat 1.000 TL – 185.000 TL
NSF Belgeli Evet
Teknik Destek Var

bina apartman girişi su arıtma sistemleri

Bina girişi su arıtma sistemleri nedir?

Bina girişi su arıtma sistemleri, apartman veya daire girişlerine takılan, kireci ve kötü kokuyu önlemek amacıyla kullanılan bir tür filtreleme çeşididir.

Daire girişi su arıtma cihazları fiyatları ne kadar?

Daire girişine takılan su arıtma cihazlarının fiyatları 450 TL'den başlamaktadır. Ancak öncelikle apartman girişine bir su arıtma sistemi kurulması gerekir.

Bina girişi su arıtma cihazı montajı zor mu?

Hayır. Kolay kurulum ve kaliteli teknik servis hizmetimiz ile en başından en sonuna kadar sizlere yardımcı oluyor ve cihaz kurulumu ve montajı konusunda destek sağlıyoruz.