45 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

Ew Membran Filtre

Orijinal fiyat: ₺400,00.Şu andaki fiyat: ₺300,00.

Su arıtma cihazı filtreleri, evinizde kullandığınız ev tipi su arıtma cihazı veya sanayi tipi su arıtma cihazı gibi cihazlarda kullanılan arıtma filtreleridir.

Arıtma cihazında kullanılan filtreler cihazın marka, model ve çalışma şekline göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 5 aşamalı su arıtma cihazında kullanılan filtre ile 11 aşamalı su arıtma cihazında kullanılan filtre arasında fark vardır.

Çünkü aşama sayısı arttıkça şebeke suyunun içindeki bileşenlerden ayrılması da o kadar iyi olur. Su arıtma cihazı filtreleri bilindiği gibi kaliteli olmazsa insan sağlığı için zararlı olabilir. Arıtma filtreleri marka ve modellere göre farklılık gösterebilir.

Waterlife su arıtma cihazı filtre setinde başlık kısmı farklı, tak çevir filtre de farklı ve inline filtre de farklı giriş çıkış ve başlığı vardır.
Bunlar bizi su arıtma cihazı filtresi kaliteli mi yoksa kalitesiz mi diye yanılgıya düşürmesin.

Çünkü üretici firma model değişikliği yapar ama su süzme mantığı aynı kalır sadece görseli dış kapları değişik yapılır. Dikkat etmemiz gereken tek konu kaliteli su arıtma filtreleri kullanmak istiyorsak NSF belgesi olup olmadığına mutlaka bakmak. Çoğu su arıtma cihazı filtreleri düşük kalitede üretilmiştir ve belirli bir zaman sonra suyu süzemez hale gelerek insan sağlığı için tehdit oluşturabilir.

Sizlerde en iyi su arıtma cihazı ürünleri için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri firmasını tercih edebilirsiniz.

 


[showhide type=”pressrelease” more_text=”Daha Fazla Göster” less_text=”Kısalt” hidden=”yes”][/showhide]