101 sonuçtan 1-15 arası gösteriliyor

Sanayi tipi su arıtma cihazları, restoran, kafe, orta-büyük ölçekli işletmeler ve fabrika gibi işletmelerde kullanılmak üzere üretilmiş su arıtma cihazlarıdır. Bu yüzden işletmeler için karlı bir çözümdür. Sanayi tipi su arıtma cihazı her işletmeye önerdiğimiz bir sistemdir. Böylece hem sudan tasarruf ederken hem de yüksek miktarda temiz ve sağlıklı içme suyu ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Sanayi tipi su arıtma cihazı, yüksek miktardaki şebeke suyunu arıtarak içilebilir hale getirmektir. Normal ev tipi ürünlerle arasındaki temel fark sanayi tipi su arıtma cihazının kapasitesi ve daha fazla aşamadan geçirerek suyu arıtmasıdır. Böylece sayıca fazla insanın çalıştığı yerlerde dışarıdan su almak yerine işletmedeki şebeke suyu arıtılarak tasarruf edilmiş olur.

Sanayi tipi su arıtma cihazı daha çok suyu arıtmak amacıyla üretilmiştir. Bu yüzden kullanımı ve kurulumu daha zordur. Bunun için teknik aynı zamanda işi bilen kişilerin kurulumu yapması gerekmektedir. Uzmanlık ve deneyim isteyen bir kullanım gerektirir.

Sanayi tipi su arıtma cihazı fiyatları, işletmelere özel olarak hazırlanan tekliflerle belirlenebilir.

Sanayi tipi su arıtma cihazları, içme suyu çok fazla para harcayan işletmeler için çok büyük ve kullanışlı bir sistemdir. Su arıtma cihazları kategorisinde yer alan ürünlerimizde web sitemizde bulabilirsiniz. İşyeri tipi su arıtma cihazı olarak da bilinen bu ürünleri güvenle satın alıp, kurulum yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

sanayi tipi endüstriyel su arıtma cihazları

Sanayi Tipi (Endüstriyel) Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Sanayi tipi su arıtma cihazı fiyatları işletmelerin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Arıtılmak istenen su miktarı, günlük su ihtiyacı ve diğer etkenler fiyatları belirleyen temel konulardır.

Sanayi tipi (endüstriyel) su arıtma cihazı ve sistemleri fiyatları 5.000 TL’den başlamaktadır. İhtiyaç arttıkkça fiyatta artmaktadır. İşletmenize özel fiyatlarla teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşyeri tipi su arıtma ürünleri, günlük temiz içme suyuna ihtiyacı olan işyerlerinin çokça tercih ettiği bir üründür. Geniş servis ağımız, garantili ve yerinde kurulum imkanlarımız ile ürünlerimizi kolayca satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sanayi arıtma sistemleri denmesinin nedeni büyük miktarlardaki su ihtiyacını karşılamasıdır. Bu cihazlardaki filtreler normal ev ürünlerine göre çok daha gelişmiş ve büyüktür. Sizde endüstriyel arıtma sistemleri ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.

sanayi tipi su arıtma cihazı fiyatları

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel su arıtma cihazı, işletmelerde kullanılan şebeke suyunun daha temiz, daha sağlıklı olması için artırılmasında kullanılan arıtma cihazlarıdır. İş yeri su arıtma cihazı, kaliteli fabrika su arıtma sistemleri ve su arıtma yedek parçalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Sanayi tipi su arıtma cihazı tasarruf etmek isteyen işletmeler için mükemmel bir çözüm yoludur. Tasarruf etmek isteyen her endüstriyel işletme mutlaka iş yerinde endüstriyel su arıtma sistemleri kullanmalıdır.

Örneğin; İstanbul’da bir işletmeniz var diyelim. Bu işletmede çalışanların yanı sıra müşterileriniz içinde sürekli içme suyu bulundurmanız yani satın almanız gerekir. Bu da size çok fazla bir maliyet oluşturması anlamına geliyor. İstanbul’da bir işletmenizin olması zaten size oldukça maliyet yüklerken bir de sürekli su ihtiyacını siz düşünün.

Gün geçtikçe insanların temiz suya olan ihtiyacı artmaktadır. Dolayısıyla dünya üzerindeki suların bilinçli tüketilmesi gerekmektedir. Tatlı su kaynakları hızla tükenirken bizimde dikkat etmemiz yani önlem almamız gereken bazı konular vardır. Endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları için sizde iletişime geçin ve indirimli özel fiyat teklifi alın.

İşletmelere gelen şebeke suyunu arıtmak amacıyla sanayi tipi büyük su arıtma cihazı ya da sanayi tipi su arıtma sistemleri kullanan ve sahip olan işletmeler hem su ücretlerinden tasarruf etmektedir hem de cihazlardaki yumuşatma sistemleri sayesinde normal damacana suyu gibi temiz ve sağlıklı suya erişim elde ederler. Bunun yanında evlerinizde kullanmak ve sağlıklı içme suyu elde etmek üzere ev tipi su arıtma cihazı satın alabilirsiniz.

Kullanım Türü Sanayi Tipi, Endüstriyel, Fabrika
Ortalama Fiyat 5.000 TL – 185.000 TL
NSF Belgeli Evet
Kargo 250 TL üzeri ücretsiz

sanayi tipi su arıtma cihazı firmaları

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel su arıtma sistemleri, sanayi tipi işletmelerde ve büyük ölçekli üretim yapan yerlerde kullanılan su arıtma sistemleridir. Ev veya ofislerimizde kullandıklarımızdan farklı olarak bu sistemler, daha fazla suyu işleme imkanı ve gelişmiş olmasıdır. Ayrıca bu sistemlerin işleyiş şekli daha karmaşık, daha teferruatlı olmakla birlikte farklı kurulum türleri ve çalışma sistemlerine göre çeşitlindirilebilir. Yani büyük su arıtma sistemleri fiyatları kullanım amacına göre değişmektedir.

Özellikle daha büyük yerlerde, sanayi bölgelerinde veya çok fazla insanın içme suyu ihtiyacının karşılanması gerekiyorsa tasarruf sağlayacaktır.

Sanayi tipi su arıtma sistemleri, Ters ozmoz (RO) Sistemleri  ev tiplerine göre daha büyük ve daha fazla alan kaplamaktadır. Teknik ekibimiz ne kadarlık bir sisteme ihtiyacını olduğu konusunda sizlere her zaman yardımcı olacaktır.


Sanayi tipi su arıtma cihazı nedir?

Sanayi tipi su arıtma cihazı özellikle büyük işletmelerdeki büyük miktarlarda suyu arıtmak için kullanılan cihazlardır.

Sanayi tipi su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

Sanayi tipi su arıtma cihazı fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlamaktadır.

Sanayi tipi su arıtma cihazları ne işe yarar?

Özellikle fabrika, kafe ve restaurant gibi büyük işletmelerde şebeke sularını arıtmak için kullanılır.

Endüstriyel su arıtma cihazı (sistemleri) nedir?

Endüstriyel su arıtma sistemleri (cihazları), endüstriyel alanlarda sanayi tipi işyerlerinin su ihtiyacını karşılamak için kullanılan sistemlerdir. Küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar her tür kesim kullanabilir.

Endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları ne kadar?

Endüstriyel su arıtma sistemleri işletmelerin ihtiyaçlarına göre çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. 5.000 TL'den başlayan fiyatlarla sizde su arıtma cihazı endüstriyel ürünlerini kullanabilirsiniz.