143 sonuçtan 1-25 arası gösteriliyor

Kenar Çubuğu
Kapat

1/4 Quick Bağlantı Dirsek

5,00
Kapat

1/4 Selenoid Valf 220 Volt

130,00
Kapat

1/4 Selenoid Valf 24 Volt

80,00
Kapat

1/4 Su Arıtma Cihazı Bağlantı Dirsek

2,00
zaman-kontrollu-yumusatma-cihazi
Kapat

10 TON KAPASİTELİ ZAMAN KONTROLLÜ SU YUMUŞATMA CİHAZI

4.300,00
Kapat

100 Litre Su Arıtma Cihazı Tankı

850,00
Kapat

100 TON KAPASİTELİ TANDEM SU YUMUŞATMA SİSTEMİ

13.500,00
100-ton-ters-ozmoz-su-aritma-cihazi
Kapat

100 Ton Kapasiteli Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı

95.000,00
10-ton-kapasiteli-ters-ozmoz-su-aritma-cihazi
Kapat

10Ton Kapasiteli Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı

14.800,00
Kapat

150 TON KAPASİTELİ TANDEM SU YUMUŞATMA SİSTEMİ

16.400,00
400-galon-is-yeri-su-aritma-cihazi
Kapat

2 TON KAPASİTELİ 400 GALON TERS OZMOZ SU ARITMA

3.200,00
Kapat

2’li Portatif Su Arıtma Cihazı Çelik Gövde

400,00
Kapat

20″ 3/4 Yıkanabilir Şeffaf Hazne

175,00
Kapat

20″ Bigblue Mat Housing 3/4

450,00
Kapat

24W 1,2 Psi Su Arıtma Pompası

180,00
Kapat

24W Diaphian Booster Su Arıtma Pompası

210,00
Kapat

24W Su Arıtma Pompası Adaptörü Dijital

90,00
Kapat

24W Su Arıtma Pompası Adaptörü Mekanik Trafolu

70,00
Kapat

3 TON KAPASİTELİ 2000 GALON KONTROL PANELLİ SU ARITMA

4.500,00
Kapat

3’LÜ PORTATİF SU ARITMA CİHAZI

450,00
4-lü-mineral-filtre
Kapat

4’lü Mineral Filtre

55,00
Kapat

40 Litre Su Arıtma Cihazı Tankı

480,00
Kapat

40*40 5000 Galon Membran Filtre

1.480,00
Kapat

40*40 Membran Kılıfı

600,00
Kapat

5 Mikron Spun Filtre

25,00

Su Arıtma Cihazları: fiyatlarını, özelliklerini en iyi, en işlevsel ve en çok satan ürünler olarak sınıflandırabiliriz. Su arıtma cihazı modelleri ve en iyi su aritma cihazi fiyatlari kendi karşılaştırma listenize ekleyerek sizin için bütçenize en uygun seçenekleri inceleyebilir, online satış ile beğendiğiniz ürünü web sitemiz üzerinden satın alma işlemi yapabilirsiniz. Su Arıtma Cihazları kategorisinde bulunan aynı zamanda en çok tercih edilen markalar ise şu şekilde: Lg, Arçelik, İhlas. Sizlerde Aura cebilon, ihlas su arıtma cihazı dahil olmak üzere yüzlerce adet Su Arıtma Cihazı fiyatları ve filtrelerini satın alabilirsiniz!


Su Arıtma Cihazları Ne İşe Yarar?

Su arıtma cihazları insan ve canlı hayatının vazgeçilmez bir unsuru olan “SU”yun sağlıklı bir şekilde arıtma işlemini yapan cihazlardır. Arıtma ürünlerinin düzenli olarak bakımları yapılırsa, filtreleri kontrol edilirse uzun süre boyunca kullanmak mümkündür. Arıtma işlemi sırasında musluklardan akan su; su arıtma cihazı fiyatları 2021 içerisindeki aşamalı filtrelerden geçerek içilebilir sağlıklı içme suyuna dönüşmüş olur.

Su arıtma cihazları kullanım amacına ve yerine göre aslında ikiye ayrılır. Bunlar:


Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı, sağlıklı, kaliteli, temiz su içmek isteyen her yaştan insanın tercih edebileceği modeller arasında gösterilmektedir. Özellikle ev ve işyerlerinde kullanılabilen bu ürünler musluktan akan suyu, arındırılmış içme suyuna dönüştürebilecek cihazlardır. İçerisinde gelişmiş arıtma teknolojisi ve filtre barındıran arıtma cihazları, aynı zamanda kişilerin sağlıklı, kaliteli – temiz bir şekilde su içmesine de yardımcı olmaktadır. Çeşitli marka ve modellere sahip olan bu ürünler, reverse osmosis yani ters ozmoz prensibine göre çalışmaktadırlar. Uygun su aritma cihazi fiyatlari için web sitemizi ziyaret edip, en iyi ürünleri satın alabilirsiniz.. Suyun içerisinde bulunan faydalı mineralleri ortaya çıkaran bu cihazlar bunun yanında, su içmek isteyen ama damacana sularına para vermek istemeyen kişilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdendir. İçerisinde bulunan gelişmiş filtre sistemi sayesinde kişiler gönül rahatlığıyla bu ürünlerden, su ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Su aritma cihazlari günümüzde en çok tercih edilen ev ürünleri arasında yer almaya başlamıştır.

Eski zamanlarda musluktan akan sular günümüze nazaran rahatlıkla içilebilir durumdaydı denilebilir. Son yıllarda ise artık bu durumun pekte mümkün olmadığı söylenebilir. Bunun nedeni başta doğada bulunan temiz içme suyu kaynaklarının kirlenmesi gösterilebilir. Bu problemin çözüm yolu ise musluklardan akan şebeke suyunun, içerisinde bulunan zararlı içerikler ve maddelerden ayrıştırılması söylenebilir. Bu durumda ihtiyacımızı karşılamak için ortaya su aritma cihazi çıkar. Su arıtma cihazları musluktan akan suların ayrıştırılmasına yardımcı olur, temiz içme suyu üretirler. Musluk suyunun içinde bulunan ancak gözle görünmeyen mikroorganizmaları, bunun yanında katı parçacıkları, insan sağlığı açısından zararlı olabilecek her türlü kimyasal maddeyi içindeki filtreler sayesinde eler.

Susuz bir hayat düşünebiliyor musunuz? İmkânsız! Peki, tüm canlıların yaşam kaynağı olan su ihtiyacınızı nasıl karşılıyorsunuz? Ülkemizde su ihtiyacı genellikle evlere alınan damacanalar ya da marketlerden alınan şişe sular ile karşılanıyor. Fakat dünyadaki içilebilir su oranı gitgide azalıyor. Ayrıca su ihtiyacını bu şekilde karşılamak -siz farkında olmasanız da- bütçenizi olumsuz etkiliyor. Peki, bunun çözümü ne? Elbette ki teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren su arıtma cihazları!

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Anneleriniz, babalarınız, hatta belki de çocukluğunuzda siz, “Biz eskiden musluktan su içerdik.” cümlesini duymuş ya da söylemişsinizdir. Peki; artık neden evlerimizin, iş yerlerimizin musluklarından akan suyu içemiyoruz? Bunun nedeni tabii ki doğanın dolayısıyla su kaynaklarının kirlenmesi! Oysa musluğunuzdan akan suyu, içeriğinde bulunan zararlı içerikleri ayrıştırdıktan sonra içmeniz mümkün. İşte, filtre ile ayrıştırmayı sağlayan yani musluk suyunu içilebilir hale getiren de su arıtma cihazları! Su aritma cihazi markalari Çağlayan’da.

Su Arıtma Cihazları Nasıl Tasarruf Sağlar?

Evinize her ay 5 adet 19 litrelik damacanada su sipariş ettiğinizi düşünelim, damacanın tanesi de 10 TL olsun. Kullanılan filtre ürünleri ile evde aylık 50 TL içme suyu masrafınız var demektir. Oysaki musluk suyunu arıtmayı tercih eder yani arıtma cihazı kullanırsanız aynı miktarda suyu yaklaşık 50 kuruşa mal edebilirsiniz. Yani her ay neredeyse 50 TL tasarrufta olursunuz! Kaliteli su arıtma cihazı markaları farklı fiyatlara sahiptir.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Musluğunuzdan akan suyu temiz, sağlıklı ve lezzetli hale getiren su arıtma ürünleri, suyu tek aşamada değil, birkaç aşamanın ardından içilebilir kıvama getirir.

 • Su arıtma sistemlerinin ilk aşaması, sedement filtredir. Bu filtre; musluktan akan sudaki tortuları, çamuru, kumu arındırır. Sedement filtreden geçen su, granül aktif karbon filtreye iletilir.
 • Tanecikli aktif karbon partiküllerden oluşan bu kısımda su, klordan aynı zamanda suya koku veren gazlardan arındırılır.
 • Bir sonraki aşama ise aktif karbon filtredir. Blok halinde bulunan karbon; suyu renk, tat – koku bakımından iyileştirerek membran filtreye iletir.
 • Membran filtre, su arıtma cihazlarında yer alan en önemli bölümlerden biridir. Su bu bölümde kimyasallardan, bakterilerden, mikroplardan tamamen arınır. Temiz su elde etmenizde büyük katkısı bulunan bu filtre, milimetrenin 10 milyonda 1’i kadar küçük gözeneklere sahiptir. Bu gözeneklerden organizmaların geçme şansı yoktur.
 • Membran filtrede tamamen arınan su, bu aşamadan sonra su tankına iletilir. Su tanklarının konumu, cihazdan cihaza farklılık gösterebilir. Örneğin evlerde kullanılan küçük su arıtma cihazlarında su tankı ürünün içerisinde, daha büyük ürünlerde ise cihazdan harici olarak bulunabilir.
 • Bataryanızı açtığınızda su deposu içerisinde bulunan su, sistem içerisinden itilerek musluğunuzdan akar. Fakat bazı su arıtma cihazlarında post mineralize karbon filtre de bulunur. Filtre, Hindistan cevizi kabuğu sıkıştırılarak oluşturulur. Böylece suyun vücudunuz için gereken mineraller bakımından zenginleşmesini sağlar.

5 aşamalı cihazların yanı sıra su arıtma cihazları 8 aşamalı ya da 7 aşamalı da olabilir.


Su Arıtma Cihazı Satın Al!

Evlerde veya iş yerlerindeki su kaynağını güvenle içilebilecek bir hale getirmiş olur. Filtre arıtma işlemini yaparken de dezenfeksiyon, çöktürme, filtrasyon, deiyonizasyon, elektrodiyaliz, ters ozmoz (reverse osmosis) gibi sistemler veya araçlar kullanılmaktadır. Musluk sularında yapılan dezenfeksiyon işlemi ozonloma veya ultraviyole ışınları gibi yöntemler kullanılarak çözülür. Su arıtma cihazlarının işimize yarayacak pek çok avantajı bulunur. Damacana suyu masrafı gibi bazen ağır bir yük olan durumları ortadan kaldırdığı gibi kişilerin daha sağlıklı bir suya erişmesini sağlarlar.

Musluk suyundaki su bazı sebeplerden dolayı direkt olarak içilemez. Acımsı bir tada sahip olan sular canlı sağlığı için çok da sağlıklı olduğu söylenemez. Musluk sularında klor, kireç gibi maddeler de bulunmaktadır. Su arıtma cihazlarının filtreli yapısı sayesinde su içerisinde bulunan kireç, klor sudan ayrıştırılır. Böylece içme suyu temiz olur, Filtre arıtması sayesinde kişinin sağlığı da korunur. Su arıtma cihazlarının ihtiyaca göre tercih edilebilecek pek çok sayıda marka modeli bulunur. Suları ayrıştırma, dezenfekte (temizleme) yöntemine veya kullanılan aşama sayısına göre kullanılan ürünler ve filtre çeşitleri değişiklik gösterir.


Su Arıtma Cihazı Modelleri

Günümüzde pek çok farklı firma ve üretici su arıtma yapabilen cihazlar üretmektedir. Su arıtma cihazı modelleri ve çeşitleri ürünün özelliklerine, filtre kalitelerine, kullanım türlerine göre pek çok farklı modellere sahiptir. Tezgah altı ve tezgah üstü ürünleri evlerinizde ya da işyerlerinizde temiz su elde etmek için kullanabilirsiniz. Kurulum yapılacak yere, filtre sayılarına göre bir ürün seçiminde bulunabilirsiniz. “Su aritma cihazi” tezgah altı ürünleri ile yaşam alanlarında çok fazla yer kaplamadan temiz su elde edebilirsiniz. En çok tercih edilen su arıtma cihazı tezgah üstü ürünler ile elinizin altında aynı zamanda bakımı kolay bir ürünü kalabalık görüntü olmadan kullanabilirsiniz. Mutfaktaki lavabonuzda bulunan musluğun yanına takılabilen musluk ile çok kolay bir şekilde temiz suyu kullanabilirsiniz.

5 aşamalı su arıtma cihazı modellerinde cihaz içerisinde 5 adet su arıtma filtresi bulunmaktadır. Musluktan akan su cihaz içerisine alınır böylece içeride bulunan filtrenin yardımıyla su içindeki çamur, pas gibi katı maddelerden arındırılır. İkinci filtre olan Aktif karbon blok filtre ise Klor gibi şebeke sularında çokça kullanılan maddelerden musluj suyunu arındırır. Suyun kötü kokusunu alır, tadını yumuşatır. Mikron Supun filtre ise 1 mikron hassasiyete sahip filtre çeşididir. Böylece ilk iki filtreden geçen arındırılmış musluk suyu tekrar bu filtre yardımıyla süzülür, ardından su arıtma sürecinin en önemli filtresi yani kısmı olan membran filtreye gönderilir. Membran filtre sayesinde su arıtma işleminin dördüncü aşaması gerçekleştirilmiş olur. Memran filtrenin gözenekleri milimetrenin milyonda birinden daha küçük şekle sahip denilebilir.

Bu sayede su, düşük molekül düzeyinde filtrelenerek içindeki tüm zararlı maddelerden ayrıştırılırarak tüketime hazır hale getirilir. Böylece suyun özü elde edilir. Son aşamada ise tatlandırıcı filtre ile suyun tatlandırılması sağlanılır. Su arıtma cihazları pompasız modeller birbirinden farklı pek çok çeşitli filtre ve ekipmana sahip olurlar. Cihazda bulunan filtreler suyu süzer. Böylece zararlı maddelerden arındırır. Genellikle evlerde ve ofislerde çok sık kullanılır. 

Pompalı su arıtma cihazı modellerde ise su önce filtrelerin birincisinden geçer. Burada içindeki yabancı maddelerden arınır. Bir diğer filtrede ise zararlı bakteri, virüs gibi zararlı maddelerden ayrıştırılır. Bu sayede hem temiz hem sağlıklı su ortaya çıkarılmış olur. Filtreleri fazlasıyla hassas çalışır. Su arıtma cihazı tavsiye kapalı kasa modellerinde %70 daha uzun ömre sahip olduğu söylenebilir. Su tankının istenildiği zaman ihtiyaca uygun litre ile büyütme imkanı bulunur. İlerde yeni çıkan filtreler bu cihaz içine kolaylıkla eklenebilir. İki parça halinde bulunur. Tank ve cihaz cihaz içerisinde ayrı ayrı durmaktadır. Evlerde ve ofislerde kullanılan su arıtma cihazlarının farklı aynı zamanda birbirinden çeşitli modelleri bulunmaktadır. Su arıtma cihazı tezgah üstü modellerde Kullanılan filtreler 2 ile 7 arasında değişir. Filtreler birbirlerine bağlanarak su kirliliğini süzme gibi işlemleri gerçekleştirir. 8 aşamalı su arıtma cihazı modellerinde ise 8 adet filtre kullanılmaktadır. Bu sayede su birbirinden farklı işlemlerin yapıldığı 8 aşamadan geçer, daha güvenilir su elde edilmiş olur. 


Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Piyasada satılmakta olan çok sayıda pahalı veya ucuz su arıtma cihazı markaları bulunmaktadır. Bu markaların ürettikleri su arıtma cihazlarının sahip olduğu özellikler ve kullanılan üretim teknolojisi birbirinden farklılık gösterir. Kullanılan bu farklılıklarda ürünün fiyat faktörünü belirleyen temel unsurların başında geliyor. Satın almak istediğiniz su arıtma cihazlarının en önemli unsuru kullanılan teknoloji, filtre ve aşama sayısı denilebilir. Cihazın içerisinde su arıtma işlemi sırasında yer alan filtre, arıtma parçalarının sağlıklı bir kullanım için gerekli standartlara (NSF Belgesi, Yasal İzin vb.) uygun olup olmadığı fiyat belirlemede büyük önem taşımaktadır. Cihazın belirlenen dünya standartlarına uygun olarak üretilmesi ve cihazın sahip olduğu ön plana çıkaran sertifikalar da fiyatı belirleyen diğer konulardır. Su arıtma cihazlarının ihtiyaca göre üretilen boyutları ve tasarım şekilleri de fiyat belirleme noktasında önem taşır.

Kompakt, göze hoş gelen, mekâna uyum sağlayan, şık tasarlanan cihazların fiyatı diğerlerinden daha farklı olur. Taşımaları kolay olduğu kadar mutfakta az yer kaplarlar. Bu cihazlar ev, ofis gibi bazı küçükmekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenle belirli seviyede suyu arıtabilecek kapasitelere sahip olarak üretilirler. Cihazın su arıtma kapasitesi fiyat konusunda belirleyici etkenlerden bir diğeridir. Cihazların kullanılacak yere göre üretilen çeşitleri de fiyatları etkilemektedir. Su aritma cihazinın ihtiyaçlara cevap verecek teknolojiye sahip olup olmadığı da fiyat konusunda etkili olur. Su arıtma cihazı fiyatları filtrelerin markası, su arıtma aşaması, kullanılan su arıtma teknolojisi arıtma işlemi sırasında kullanılan filtre sayısı gibi belli başlı kriterlere göre belirlenir. İhtiyacınız olan su arıtma cihazına karar verirken Caglayansuaritma.com.tr adresinden su arıtma cihazı yorumları okunarak karar verilebilir. Bu sayede sizlerde ürünlerin özellikleri inceleyebilir isterseniz yüzlerce ürün arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.


En İyi Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazı, arıtma cihazı almak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan biridir. Çünkü insanlar paralarının karşılığını almak, musluk sulardan akan suların daha sağlıklı aynı zamanda içilebilir olmasını istiyor. Çağlayan Arıtma Sistemleri olarak sizlere “en iyi su arıtma cihazları” üretiyoruz. Cihazlarımızın hepsi teknolojik ve musluk sularını sizlere daha sağlıklı ulaştırmak için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz çeşitli aşamalardan musluk suyunu geçirerek sizlere içilebilir bir su sağlar. Sizlerde “en iyi su arıtma cihazı hangisi” konusunda bizi tercih edebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan en iyi su arıtma cihazı tavsiyeleri ve fiyatları şu şekilde:

 1. LG Galaxy Plus Su Arıtma Cihazı
 2. LG Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı
 3. Comtech Su Arıtma Cihazı Tak Çevir Filtre Seti
 4. Çubuklu İnline Filtre Seti Tatlandırıcı
 5. Pompasız Su Arıtma Cihazı
 6. İhlas Tipi Su Arıtma Cihazı Filtre Seti
 7. BLUE-LİFE Pompalı Su Arıtma Cihazı

Ürünlerimiz arasında  LG su arıtma cihazı en çok tercih edilen su arıtma cihazlarından bazılarıdır.

Bizlere hepsiburada, gittigidiyor üzerinden de ulaşabilirsiniz. En iyi su aritma cihazi konusunda sizlerde bize güvenebilirsiniz.

En iyi su arıtma cihazı hangisi?

En iyi su arıtma cihazları hangisi?” İşte bu soru son zamanlarda su aritma cihazi kullanan veya kullanmak isteyen kişilerin cevabını aradığı sorulardan biri. İş yerinde veya evde kullanmak için hangi marka su arıtma cihazı almalıyım? En kaliteli su arıtma cihazı hangisi? gibi sorular son zamanlarda oldukça araştırılıyor. Bizde bu yazımızda bir su arıtma cihazını en iyi yapan şeyleri sizler için hazırladık.

Öncelikle su arıtma cihazının temel amacından bahsedelim. Bildiğiniz gibi su arıtma denilince akla gelen ilk şey suların içindeki zararlı maddelerden arındırılması geliyor. Su arıtma cihazı satın alacaksınız Çağlayan Su Arıtma Sistemleri firmasını tercih edebilirsiniz. Çünkü ürünlerimiz NSF Belgeli ürünlerdir.

2021 yılı için tavsiye niteliğinde olacak su arıtma ürünleri konusunda dikkat etmeniz gereken ve bir cihazı en iyi yapan bazı noktalar vardır. Bunlar;

 • Markası
 • Tasarımı
 • Kullandığı su ve elektrik miktarı
 • Kullanım amacı
 • Garantisi
 • Filtre (aşama) sayısı
 • Yedek parça temini ve bakımının kolaylığı

Sizlerde hangi su arıtma cihazını satın almalıyım gibi konularda destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Su Arıtma Cihazı Yararlı Mı?

Su arıtma cihazları özel olarak mühendislerin ve oldukça yüksek teknolojik özelliklere sahip olan makinelerin ürünleridir. Bu nedenle kullanımı oldukça sağlıklıdır. Kullanılan filtreler bulunduğunuz iklim şartlarına özel olarak üretilebilir. Ayrıca musluğunuzdan akan suyun da içinde bulunan bileşenler ve yabancı maddelerin süzülebilmesi için iyi bir su arıtma cihazına sahip olmalısınız.

Su arıtma cihazı yararlı mı? Bu sorunun cevabını öncelikli olarak su arıtma cihazlarının yararlarını aşağıda sıralayarak anlatalım.

Su Arıtma Cihazının Yararları:

 • Musluktan akan su birbirinden farklı özelliklere sahip olan filtrelerden geçtiği için içindeki zararlı tüm maddelerden arındırılır.
 • İçime hazır olan su tamamen insan sağlığına yararlı mineralleri içerir.
 • Filtreler suyun içinde bulunan tüm ağır meralleri süzer.
 • İçime hazır olan su PH değeri bakımından nominal değere gelir.
 • Sertliği içim kalitesi oldukça iyi hale gelir.
 • Suyun renk ve kokusu avrupa standartlarında olan değerlerin içine girer.

Hazır sulardan daha uygun fiyata gelerek aile bütçesine büyük yararı vardır.

İyi bir su arıtma cihazı çocuklarınızın sağlıklı büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur.

Sadece içmede değil çay ve yemek sularında da temiz ve sağlıklı su kullanabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan tüm maddeler sadece su arıtma cihazının yararlarını anlatan genel ifadelerdir. Su arıtma cihazı yararlı mı tabiki bilimsel ve kimyasal olarak vücuda büyük yararları vardır. En uygun su arıtma cihazı standartları olan ve kalite belgelerine sahip olan markalara ait olan cihazlardır. Piyasa üzerinde birbirinden farklı marka ve modelde su arıtma cihazları bulabilirsiniz. Ancak en uygun olanı bulabilmeniz için küçük bir araştırma yapmanız yeterlidir. Sitemiz içinden istediğiniz su arıtma cihazını bulabilirsiniz.

Su arıtma cihazı nedir?

Su arıtma cihazı, musluklardan akan şebeke sularını arıtmak için kullanılan ve su tasarrufu yapmamıza olanak sağlayan cihazlara verilen isimdir.

Su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

2020 yılı için su arıtma cihazı fiyatları marka ve ürün özelliklerine göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 400 TL – 15.000 TL arasındadır.

Hangi Su Arıtma Cihazını Satın Almalıyım?

Bulunduğunuz bölgeye ve suyunuzun kalitesine göre pompalı, pompasız, ev tipi ya da sanayi tipi filtreli arıtma cihazlarını satın alabilirsiniz.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

Şebeke suyunda bulunan zararlı maddeleri arıtmak, temiz ve içilebilir sağlıklı içme suyu elde etmek için su arıtma cihazlarını kullanabilirsiniz. Böylece musluk suyunuzun kalitesini arıtabilir, Ph seviyesini kaliteli bir seviyeye ulaştırabilirsiniz.

Hangi su arıtma cihazını satın almalıyım?

Bütçenize en uygun su arıtma cihazını satın alabilirsiniz. Sizlere LG Galaxy marka su arıtma cihazları ve filtrelerini tavsiye edebiliriz.