219 sonuçtan 1-15 arası gösteriliyor

Su Arıtma Cihazları Nelerdir?

Evlerde, ofislerde veya işyerlerinde musluktan akan şebeke sularını arıtmak için kullanılan cihazlara Su Arıtma Cihazı denmektedir. Günümüzde temiz suya olan ihtiyacın artması ile birlikte talep görmeye başlayan Su Arıtma Cihazları için sizlerde Çağlayan Su Arıtma Sistemleri firmasını tercih edebilir ve güvenle ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Cihaz içerisinde bulunan ve çeşitli aşamaları gösteren filtreler, musluk suyunda bulunan çamur, toz, kum ve diğer parçacıkları süzer ve suyu arıtarak içilebilir hale getirir. Su arıtma cihazlarının özellikleri şu şekilde listeleyebiliriz.

 • Musluklardan akan suyu temiz ve sağlıklı içilebilir hale getirir.
 • 5aşamalı, 7 aşamalı veya 11 aşamalı olarak farklı modelleri bulunmaktadır.
 • Ev tipi veya sanayi tipi olmak üzere iki türü bulunmaktadır.
 • Su arıtma cihazları, membran filtre kullanmaktadır.
 • Sanayi tipi ve ev tipi olmak üzere iki farklı kullanım alanı bulunmaktadır.
 • Sanayi tipi olan ürünler daha fazla miktardaki suyu arıtırken, ev tipi olan ürünler normal günlük su ihtiyacını karşılayacak türde üretilirler.

İhtiyacınıza en uygun su arıtma cihazları şimdi Çağlayan’da! Siz de hemen kullanımı kolay su arıtma ürünlerini inceleyerek güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

su arıtma cihazı nedir

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri Nelerdir?

Su arıtma cihazı satın alırken insanlar internet üzerinden veya daha önce bu ürünü kullanmış insanların tavsiye ve yorumlarını incelemek isterler. Bu sayede ürün ve marka hakkında bilgi sahibi olabilir ve kendilerine en uygun cihazı satın alabilirler. Son yıllarda çevre kirliliği, su kıtlığı ve insan kaynaklı iklimsel sorunlar temiz ve sağlıklı içme suyuna erişimi zor bir hale getirmiştir. Çağlayan, Brita, Arçelik, İhlas, Spring Water ve Conax gibi ünlü ve kaliteli markaların ürettiği cihazlar, su arıtma işlemini başarıyla gerçekleştiren ürünlerdir. En iyi Su Arıtma Cihazlarından bazıları aşağıda listelenmiştir.

Su arıtma cihazı filtreler sayesinde musluklardan gelen, sağlığa zararlı olabilecek suyu daha güvenli bir içme suyuna dönüştürür. Bu bağlamda NSF Belgeli (NSF.org) olarak ürettiğimiz ürünleri en en çok tercih edilen su arıtma cihazı olarak tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda su arıtma ürünlerini satın alırken Türkiye’de faaliyet gösteren ve pek çok insanın kullandığı Trendyol, Hepsiburada, Cimri.com, Akakçe, Ekşisözlük gibi sitelerden de bu tür ürünleri daha önce satın almış ve kullanmış kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

en iyi su arıtma cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları Nedir?

Su arıtma cihazları temiz su içmek isteyen kişiler için önemli cihazlardır. Temiz su sağlamanın yanında aynı zamanda damacana suyu gibi dışarıdan parayla alınan sulardan ve masraftan sizi kurtarmış olur. Su arıtma cihazı firmamız tarafından özenle üretilmekte ve sizlere gönderilmektedir. 2022 yılı su arıtma cihazı fiyatları ortalama 750 – 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aşağıda su arıtma cihazlarının fiyatını etkileyen faktörler maddeler halinde listelenmiştir.

 • Cihazın büyüklüğü
 • Kullanım amacı
 • Markası ve modeli
 • Cihazlarda kullanılan malzemeler
 • Cihazın pazarlanması
 • İçinde bulunan filtre (aşama) sayısı
 • Yurtdışı ürünü veya yerli ürün olması

Örneğin Alman malı, İtalyan malı gibi yurtdışı ürünler döviz kuru nedeniyle pahalı olabilirken, Türkiye’de üretilmiş su arıtma cihazı fiyatları daha uygun olabilir. Eğer sizde uygun fiyatlarla su arıtma cihazı satın almak isterseniz internet sitemizde yer alan farklı marka ve modellerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

su arıtma cihazı fiyatları

Su Arıtma Cihazı Modelleri ve Markaları

Günümüzde su arıtmak için üretilmiş pek çok marka ve modelde su arıtma cihazı bulunmaktadır. Bütçenize, kullanım amacınıza göre cihazların fiyatı farklılık göstermektedir. Örneğin ev tipi su arıtma cihazları daha uygun fiyatlı olurken, sanayi tipi su arıtma cihazları veya su yumuşatma cihazları daha fazla miktarda su arıttığı için daha yüksek fiyatlıdır. Bunlardan en çok bilinen ve tercih edilenlerinden bazılarını şu şekilde listeleyebiliriz.

 • Çağlayan
 • Arçelik
 • İhlas
 • Brita
 • Conax
 • Beko
 • Spring Water
 • Hyundai

Evlerde kullanılan su arıtma ürünleri tezgah altı ve tezgah üstü olarak kullanılabilmektedir. En iyi su arıtma cihazları markaları ve fiyatları markaları arasında NSF Belgeli olarak ürettiğimiz Çağlayan Su Arıtma ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Ortalama Fiyat 500 – 185.000 TL
Kullanım Türü Su Arıtma Cihazı
Kurulum ve Teknik Destek Var
Kargo 250 TL ve üzeri ücretsiz

Piyasadaki en iyi su arıtma cihazı hangisi?

Su arıtma cihazı üreten pek çok marka ve firma vardır. Ancak Çağlayan Su Arıtma Sistemleri olarak ürettiğimiz NSF Belgeli su arıtma cihazlarını güvenle satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

Kullanım amacınıza göre fiyatlar değişilik göstermektedir. Ev tipi ürünler için ortalama 750 – 5000 TL arasında, sanayi tipi ürünler için ortalama 5000 TL’den başlamaktadır.

Neden su arıtma cihazı kullanmalıyım?

Şebeke suyunda bulunan ve sağlık açısından zararlı olan maddeleri arıtan bu ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece damacana suyuna para ödemekten kurtulmuş olursunuz.

Hangi su arıtma cihazını satın almalıyım?

Bulunduğunuz yerin su özelliklerine ve ihtiyacınıza göre pompalı veya pompasız ürünleri, 5-6-7-9-11 aşamadan oluşan ürünleri, ev tipi veya işyeri tipi ürünleri satın alabilirsiniz.

Su arıtma cihazları gerçekten işe yarıyor mu?

Su arıtma cihazlarının suyu arıttığını ve temiz, sağlıklı bir içme suyu sağlama konusunda işe yaradığını söyleyebiliriz.