167 sonuçtan 1-25 arası gösteriliyor

Galaxy Plus Su Arıtma Cihazı

2.100,00

Çubuklu İnline Filtre Seti Tatlandırıcı

200,00

Comtech Su Arıtma Cihazı Tak Çevir Filtre Seti

225,00

Yumuşatma Sistemleri Üst Difüzör

40,00

Vontron 40*40 Membran Filtre

1.700,00

Ruxin Zaman-Debi Kontrollü Yumuşatma Başlık Dijital

2.300,00

Çubuklu İnline Filtre Seti Membran Filtre

225,00

Comtech Tak Çevir Filtre Seti

80,00

Comtech Tak Çevir Filtre Karbon

50,00

Paket Su Yumuşatma Cihazı

15.800,00

Clack Ws2 Yumuşatma Valfi

23.500,00

Clack Ws 1,5″ Yumuşatma Valfi

15.500,00

Clack Ws Tandem Su Yumuşatma valfi

14.500,00

Clack ws 1″ Yumuşatma Valf

2.700,00

Ruxin 10m3/Saat Yumuşatma Valfi

10.300,00

Ruxin 80 Ton Su Yumuşatma Cihazı Tandem

63.000,00

Kuyu Suyu Arıtma Cihazı

8.500,00

Ruxin Oto Yumuşatma Sistemi Tandem

19.000,00

Omega Serisi Ultra Saf Su Arıtma Cihazı

145.000,00

Ruxin Manuel Valf

320,00

Aqualite Reçine

36,00

Güneş Paneli Arıtma Cihazı

14.500,00

Yeni Nesil Çubuk İnline Filtre Seti

150,00

Maxicabinet Yumuşatma Sistemi

4.300,00

Flutex Membran Filtre

90,00

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma sistemleri içerisinde yer alan su arıtma cihazları, musluklardan akan suları arıtarak temiz ve sağlıklı içme suyu ihtiyacımızı karşılarlar. Su arıtma cihazı içerisinde yer alan filtreler sayesinde suda bulunan çamur, kum, klor ve toz tanecikleri gibi istenmeyen maddeler sudan uzaklaştırılır.

İnsanlar bu ürünlerini satın alarak, suyun tadını ve görünümü değiştirebilirler. Temiz su ihtiyacı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu ürünler artan bu ihtiyacı karşılamak için önemli rol oynar. Dolayısıyla insanlar su arıtma cihazı fiyatları konusunda bir araştırma içerisindeler.

“Neden bir su arıtma cihazına ihtiyacım var?” diye soruyor olabilirsiniz. Günümüzde içme suyu miktarı gün geçtikçe azalmaktadır. Dolayısıyla insanlar ve canlılar için hayati öneme sahip su ihtiyacını karşılamak gerekir. Damacana suları zamanla insanlara pahalı gelmeye başlayabilir. İşte bu durumda bir su arıtma cihazı satın almak masraflarınızı azaltabilir.

Evlerdeki şebeke suları içerisinde barındırdığı klor vb. diğer maddeler nedeniyle direkt olarak ne yazıkki kullanılamıyor. Hazır olarak satılan su ve damacana suları ise pahalıdır. Üstelik zaman zaman medyaya yansıyan olumsuz haberler nedeniyle insanların aklını karıştırmaktadır.

Bu nedenle insanlar musluk suyunu içilebilir hale getirmek için bu cihazları kullanırlar. Çağlayan Su Arıtma Sistemleri olarak cihazlarımız sağlık kurallarına uygun olarak üretilir. Ürünlerimiz NSF Belgeli olarak üretilmekte, içerisinde kanserojen madde içermediğinden dolayı da güvenle satın alıp kullanabilirsiniz.

su aritma cihazi nedir

su arıtma cihazı

su arıtma cihazı fiyatı

su arıtma cihazları

su arıtma cihazları fiyatı

su arıtma cihazı markaları

su arıtma cihazı modelleri

Su Arıtma Cihazı Modelleri ve Özellikleri

Suyu süzme işlemi yapan bu ürünlerin pek çok modeli bulunmaktadır. Modeller arasında içerisinde yer alan filtre sayıları ve suyun kaç farklı aşamadan geçtiği gibi bazı farklılıklar bulunur. Su arıtma cihazı modelleri ürünün özelliklerine, filtre kalitelerine, kullanım türlerine göre pek çok farklı türe sahiptir.

5 aşamalı su arıtma cihazı modelleri 2022 de cihaz içerisinde 5 adet su arıtma filtresi bulunmaktadır. Musluktan akan su, cihaz içerisine alınır. Böylece içeride bulunan filtrenin yardımıyla su içindeki çamur, pas gibi katı maddeler ayrıştırılmaktadır. İkinci filtre olan Aktif karbon blok filtre ise Klor gibi şebeke sularında çokça kullanılan maddelerden musluk suyunu arındırır. Suyun kötü kokusunu alır, tadını yumuşatır.

Mikron Supun filtre ise 1 mikron hassasiyete sahip filtre çeşididir. Böylece ilk iki filtreden geçen arındırılmış musluk suyu tekrar bu filtre yardımıyla süzülür. Ardından su arıtma sürecinin en önemli filtresi yani kısmı olan membran filtreye gider.

Membran filtre sayesinde su arıtma işleminin dördüncü aşaması da gerçekleştirilmiş olur. Memran filtrenin gözenekleri milimetrenin milyonda birinden daha küçük şekle sahiptir.

Bu sayede su, düşük molekül düzeyinde filtrelenerek içindeki tüm zararlı maddelerden ayrıştırılarak tüketime hazır hale getirilmiş olur. Böylece suyun özü ortaya çıkar. Son aşamada ise tatlandırıcı filtre ile suyun tatlandırılması sağlanmaktadır. 

Bunun yanında bazı ürünlerde 7 aşamalı veya 8 aşamalı gibi çeşitli aşama sayılarıda bulunmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları fiyatları, cihazdaki filtre sayısı, marka ve kullanılan teknolojiye göre de değişiklik gösterebilir. Su arıtma cihazı fiyatları ortalama olarak 500 TL ile 15.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğer sanayi tipi (endüstriyel) bir ürün satın alacaksanız bu tutar 100.000 TL’yi de geçebilir.

Kompakt, göze hoş gelen, mekâna uyum sağlayan, şık tasarlanan cihazların fiyatı diğerlerinden daha farklı olur. Taşımaları kolay olduğu kadar mutfakta az yer kaplarlar.

Bu ürünler ev, ofis gibi bazı küçük mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cihazın su arıtma kapasitesi fiyat konusunda belirleyici etkenlerden bir diğeridir. Cihazların kullanılacak yere göre üretilen çeşitleri de fiyatlarını etkilemektedir.

SU ARITMA CİHAZI SATIN AL!

Ortalama Fiyat 500 TL – 15.000 TL
Kullanım Türü Ev, Ofis, Kafe, Bina, Sanayi, Restoran
NSF Belgeli Evet
Kargo 100 TL üzeri ücretsiz kargo
su arıtma cihazı fiyatları

su arıtma cihazı

su arıtma cihazı fiyatı

su arıtma cihazları

su arıtma cihazları fiyatı

su arıtma cihazı markaları

su arıtma cihazı modelleri

Su Arıtma Cihazı Tezgah Altı ve Tezgah Üstü Modelleri

Tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma ürünlerini evlerinizde ya da işyerlerinizde temiz su elde etmek için kullanabilirsiniz. Kurulum yapılacak yere ve filtre sayılarına göre bir ürün seçimi yapılabilir. Tezgah altı ürünleri ile yaşam alanlarında çok fazla yer kaplamadan temiz su elde edebilirsiniz. 

En çok tercih edilen su arıtma cihazı tezgah üstü ürünler ile elinizin altında aynı zamanda bakımı kolay bir ürünü kalabalık görüntü olmadan kullanabilirsiniz. Mutfaktaki lavabonuzda bulunan musluğun yanına takılabilen musluk ile çok kolay bir şekilde temiz suyu kullanabilirsiniz.

Su arıtma cihazları pompasız modeller birbirinden farklı pek çok çeşitli filtre ve ekipmana sahip olurlar. Cihazda bulunan filtreler suyu süzer. Böylece zararlı maddelerden arındırır. Genellikle evlerde ve ofislerde çok sık kullanılmaktadır. 

Pompalı su arıtma cihazı modellerinde ise su önce filtrelerin birincisinden geçer. Burada içindeki yabancı maddelerden arındırılır. Bir diğer filtrede ise zararlı bakteri, virüs gibi zararlı maddelerden ayrıştırır. Bu sayede hem temiz hem de sağlıklı su ortaya çıkar. Filtreleri fazlasıyla hassas çalışır. 

Su Arıtma Cihazı Tavsiye ve Yorumları ile Karar Verin

Özellikle internetten alışveriş yaparken, ürünleri daha önce kullanmış olan müşterilerin yorumları ürün almaya karar verme aşamasında insanlara yardımcı olur. Su arıtma cihazı yorumları, ürünler hakkında müşterilere fikir verir.

Su arıtma cihazı tavsiye 2022 model kapalı kasa modellerinde ürünlerin %70 daha uzun ömre sahip olduğu söylemek mümkündür. Cihaz içindeki su tankı istenildiği zaman ihtiyaca uygun litre ile büyütülebilmektedir. İleride yeni çıkan filtreler bu cihaz içerisine kolaylıkla eklenebilmektedir. İki parça halinde bulunmaktadır. Tank ve cihaz, ürünün içerisinde ayrı ayrı durmaktadır. Evlerde ve ofislerde kullanılan arıtma cihazlarının farklı ve aynı zamanda birbirinden çeşitli modelleri bulunmaktadır. 

Bu ürünleri kullanan insanlar ağır damacanaları taşıyarak harcadığı zaman ve efor kaybından kurtulmuş olur.

Arızalanan veya artık iyi su arıtmayan parçaları kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Vücudunuzun ihtiyacı olan sıvıyı sizlere sunan bu ürünlere cağlayansuaritma.com.tr adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

En İyi Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazı sorusu arıtma ürünü satın almak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan biridir. Çünkü insanlar paralarının karşılığını almak, musluklardan akan suların daha sağlıklı ve aynı zamanda içilebilir olmasını istemektedirler.

Çağlayan Arıtma Sistemleri olarak sizlere “en iyi su arıtma cihazları” üretiyoruz. Cihazlarımızın hepsi teknolojik ve musluk sularını sizlere daha sağlıklı ulaştırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca NSF Belgeli ve sağlığa uygundur.

En iyi su arıtma cihazı markalarıyorumları ve su arıtma cihazı fiyatları konusunda her türlü teknik bilgi ve desteğe Çağlayan Su Arıtma Sistemleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

2022 yılı için tavsiye niteliğinde olacak su arıtma ürünleri konusunda dikkat etmeniz gereken ve bir cihazı en iyi yapan bazı noktalar vardır. Bunlar;

  • Markası, Modeli
  • Tasarımı
  • Kullandığı su ve elektrik miktarı
  • Kullanım amacı
  • Garantisi
  • Filtre (aşama) sayısı
  • Yedek parça temini ve bakımının kolaylığı
en iyi su arıtma cihazı

su arıtma cihazı

su arıtma cihazı fiyatı

su arıtma cihazları

su arıtma cihazları fiyatı

su arıtma cihazı markaları

su arıtma cihazı modelleri


Su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

2022 yılı için su arıtma cihazı fiyatları marka ve ürün özelliklerine göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 500 TL – 15.000 TL arasındadır.

Su arıtma cihazları güvenilir mi?

Kesinlikle. Ürünlerimiz NSF Belgeli olup insan sağlığına uygundur.

Hangi su arıtma cihazını satın almalıyım?

Bulunduğunuz bölgeye ve suyunuzun kalitesine göre pompalı, pompasız, ev tipi ya da sanayi tipi filtreli arıtma cihazlarını satın alabilirsiniz.

Su arıtma cihazları nedir?

Su arıtma cihazları, musluklardan akan şebeke sularını arıtmak için kullanılan ve su tasarrufu yapmamıza olanak sağlayan cihazlardır.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

Şebeke suyunda bulunan zararlı maddeleri arıtmak, temiz suya ve içilebilir sağlıklı içme suyu elde etmek için su arıtma cihazlarını kullanabilirsiniz. Böylece musluk suyunuzun kalitesini arıtabilir, Ph seviyesini kaliteli bir seviyeye ulaştırabilirsiniz.

Su arıtma cihazlarından elde edilen suyu bitkileri sulamada kullanabilir miyim?

Evet. Su arıtma cihazlarından elde edilen suyu bitkileri sulamada kullanabilirsiniz.