54 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

Vontron 40*40 Membran Filtre

Orijinal fiyat: ₺5.300,00.Şu andaki fiyat: ₺4.800,00.

Ultraviyole Lamba Adaptörü

Orijinal fiyat: ₺2.500,00.Şu andaki fiyat: ₺2.000,00.

LG BW 40*40 5000 Galon Membran Filtre

Orijinal fiyat: ₺6.300,00.Şu andaki fiyat: ₺5.800,00.

Ruxin F135 Tandem Su Yumuşatma Valfi

Orijinal fiyat: ₺30.000,00.Şu andaki fiyat: ₺28.000,00.

Clack ws 1″ Yumuşatma Valf

Orijinal fiyat: ₺12.000,00.Şu andaki fiyat: ₺11.000,00.

Aqualite Reçine

Orijinal fiyat: ₺150,00.Şu andaki fiyat: ₺110,00.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları Yedek Parçaları iş yerlerinde ve endüstriyel alanlarda hayat kaynağı olan suyu arıtmak için kullanılan büyük ve sistemli su arıtma cihazlarıdır. Ancak piyasada satışa sunulan su arıtma cihazları kaliteli ve güveli değilse sağlığa zararlı olabilir.

Endüstriyel Su Arıtma Nedir?

Endüstriyel su arıtma, su arıtma cihazlarının kafe, fabrika, restoran gibi büyük ölçekli işletmelerde kullanılan çeşitlerine denir. Normal evde kullanılan su arıtma cihazlarına oranla endüstriyel (sanayi tipi) su arıtma cihazları daha büyük, daha işlevsel ve kapasitesi daha fazladır. Bu cihazlar tonlarca metreküp suyu arıtma kapasitesine sahiptirler. Endüstriyel Su Arıtma Cihazlarının bir diğer adı “sanayi tipi su arıtma cihazları”dır. Eğer sanayi tipi su arıtma cihazı yedek parça satın almak istiyorsanız Çağlayan sizin için doğru adres.

Endüstriyel su arıtma cihazı alırken dikkatli bir araştırma yapmanız, almak istediğiniz arıtma cihazlarının özelliklerini incelemeniz ve işletmeniz için uygun maliyetli olup olmadığına bakmalısınız. İnternette veya reklamlarda göreceğiniz her içerik sizin için doğru olmayabilir. Ancak uzman ekibimizle biz her zaman sizin yanınızdayız.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları Nedir?

Sanayi tipi su arıtma cihazları, büyük ölçekli işletmelerde kullanılan su arıtma cihazlarıdır. Bu cihazlar ev tipi su arıtma cihazları gibi az suyu değil, daha çok suyu arıtmak için kullanılan ve belirli bir yönetim ve kullanım şablonu olan cihazlarıdır.

Ancak bu su arıtma cihazları bakımı ve kontrolü çok önemlidir. Çünkü eğer düzenli olarak bakımı ve kontrolü yapılmazsa sağlığa zararlı olan maddeler türeyebilir. Su arıtma cihazı fiyatları satın almak istediğinizde için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri sizlere bir telefon kadar uzakta. Ayrıca ev tipi su arıtma cihazları için de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sanayi tipi su arıtma cihazlarında kullanılan yedek parçalar için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri yanınızda.

 


[showhide type=”pressrelease” more_text=”Daha Fazla Göster” less_text=”Kısalt” hidden=”yes”][/showhide]