SU ARITMA SİSTEMİ KATEGORİLER

Türkiye'nin Her Yerine Kargo

Kargo ücretleri için bizimle iletişime geçin.

ONLINE ÖDEME

Kredi ve Banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

İade İmkanı

Memnun kalmadığınız ürünleri iade edebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Ürünler Burada!

Su Arıtma Sistemleri

Su arıtma sistemleri, son zamanlarda insanların su tasarrufu yapmak ve musluk sularını arıtmak için kullandığı sistemlerdir. Temel işlevi şebeke sularında bulunan klor, toprak ve zararlı maddeleri içerisinde bulunan filtreler sayesinde arıtmak ve bizlere temiz ve sağlıklı içme suyu üretmektir. Böylece su aritma işlemlerini yapmış olur. Son zamanlarda artan kuraklık riskine karşı fazla su israfından kaçınmak için insanlar çözüm arayışı içerisine girmişlerdir. Damacana sularına fazla para vermek istemeyen ve suyu tasarruflu kullanmak isteyen kişiler su aritma sistemi satın almaya başlamıştır. Bu cihazlar su arıtma işlemleri için isteğe bağlı olarak ev tipi ve ya sanayi tipi olarak kullanılabilir. Çağlayan Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sunuyoruz!

İşinize Yarayacak Bilgiler

Blog Yazıları

Su arıtma ürünleri ile ilgili en son yazılarımıza göz atın!

Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Su arıtma sistemleri endüstrisi, evlerimizde de kullanılmak üzere pazara çok çeşitli su arıtma ürünleri sunarak kamuoyunun su kalitesi konusundaki endişelerine yanıt vermiştir. Tüketiciler bu kadar çok seçenekle karşı karşıya kaldıklarında, neye ihtiyaç duyduklarını merak ediyorlar. Suyu arıtmaya yönelik çeşitli yöntemler ve bu yöntemlerin bazı avantajları ve dezavantajları sizler için açıklamaya çalıştık.

Özel su kaynağı kullanan ev sahipleri, kendi içme suyu kaynaklarının kalitesini izlemekten sorumludur. Su arıtma sistemleri, bakteriler, kimyasal kirleticiler ve diğer toksik maddeler gibi sağlık tehlikelerini azaltarak su kalitesini artırabilir veya koku veya sertlik gibi rahatsız edici sorunları gidermeye yardımcı olabilir.

Herhangi bir su aritma sistemleri fiyatları ve cihazı almayı düşünmeden önce, su kaynağınızın kalitesini bilmelisiniz. Koku ve sertlik sorunları bazen basit gözlemlerle tespit edilebilir. Bakterilerin, potansiyel olarak toksik maddelerin ve diğer kirletici maddelerin tespiti genellikle laboratuvarda yürütülen testleri gerektirir. Suda istenmeyen nitelikler tespit edilirse, sorun genellikle mevcut su sisteminin onarılması veya değiştirilmesi veya evdeki su kaynağının arıtılmasıyla çözülebilir.

Güvenli bir su kaynağı bulmak, genellikle bir sağlık riskiyle mücadele etmek için en iyi çözümdür. Sizlerde su arıtma cihazları için bizi tercih edebilirsiniz.

Sürekli olarak kirlenmiş su bir sağlık tehdidi oluşturduğunda veya suyu kullanılamaz hale getirdiğinde, şu seçenekleri göz önünde bulundurun: kuyu inşaat hatalarını düzeltin, kirlilik kaynaklarını ortadan kaldırın, yeni bir özel kuyu kurun, bir kamu su kaynağına bağlanın veya bir topluluk su sistemi geliştirin. Tüm seçenekleri değerlendirdikten sonra, bir “su aritma” sistemi en ekonomik seçim olabilir. Seçtiğiniz sistemin National Sanitasyon Foundation (NSF) işaretini taşıdığından emin olun.

Su aritma sistemleri genellikle şu beş temel kategoriden birini veya birkaçını kullanır:

  1. Dezenfeksiyon yöntemleri (klorlama, ultraviyole ışık vb.).
  2. Aktif karbon filtreler dahil filtreleme.
  3. Ters osmoz (reverse osmosis).
  4. Damıtma.
  5. İyon değişimi (su yumuşatıcılar).

NFS Belgeli ve Kaliteli Su Arıtma Sistemleri

Periyodik olarak bakımı yapılan su arıtma sistemleri uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Burada önemli olan kısım su arıtma sistemi içinde bulunan filtrelerin kalitesi ve bakımıdır. Çünkü bu filtreler arıtma işleminin gerçekleştiği ana parçalardır. Bu parçalar zamanla eskiyebilir, bozulabilir ve sağlıklı içme suyu üretemez hale gelebilir.

Sizlerde bütçenize uygun su arıtma sistemi ihtiyacınız için Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti ve montaj hizmeti sunan Çağlayan Su Arıtma Sistemleri firmasını tercih edebilirsiniz.

Su Arıtma Sistemleri Firmaları

Su arıtma hizmeti sunan pek çok firma ve kuruluş vardır. İnsanlar bütçelerine uygun ve kaliteli ürünleri bulmak için araştırmalar yapar. Öncelikle her firmanın su arıtma ürününü satın almamalısınız. Yetki ve sertifika belgeleri olduğuna dikkat etmelisiniz. Özellikle satın alacağınız cihazların NSF Belgeli su arıtma cihazları olduklarını kontrol etmeniz gerekir. Bu belgeye sahip ürünler insan sağlığı açısından uygun olan ürünlerdir.

Çağlayan Su Arıtma Firması olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlara çeşitli ürünler sunuyoruz. Ev ve ofislerinizde kullanmak için ev tipi su arıtma cihazları, sanayi ve endüstrüyel işletmeler için sanayi tipi su arıtma cihazları bunlardan sadece birkaçı. Özellikle şebeke sularındaki sertlik sorununu gidermek için üretilen ve kullanılan su yumuşatma sistemleri de ürettiğimiz ve sattığımız ürünler arasında. Hangi türde cihaza ihtiyacınız varsa İLETİŞİM sayfasından bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

İstanbul, Ankara ve Adana’da bulunan bölge temsilciliklerimiz sizlere satın aldığınız sistemleri en kısa sürede ulaştıracaktır. Kahramanmaraş’ta bulunan işletmemiz Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti sunmaktadır.

Su arıtma sistemleri nelerdir?

Su arıtma sistemleri su arıtma için kullanılan sistemlere denir.

Su arıtma sistemleri nasıl çalışır?

Su arıtma sistemleri içerisinde yer alan filtreler yardımıyla suyu arıtırlar.

Su arıtma sistemi fiyatları nelerdir?

Su arıtma sistemi fiyatları ev tipi veya sanayi tipi ürünlerine göre değişiklik gösterir.