Firmamız

Firmamız 2009 yılında küçük bir işletme ile faaliyetine başladı. ÇAĞLAYAN SU ARITIM ENDÜSTRİYEL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kendi oluşturuğu yerli marka ile  su arıtma alanında faaliyete başlayan ilk firma.

İnsan sağlığına olan hassasiyetle güvenilir bir marka olan “Çağlayan Su Arıtma Sistemleri” müşterilerine en kaliteli ve en güvenilir su arıtma cihazını sunuyor. Su arıtma alanında kurmuş olduğu güçlü pazar ağı ve teknik servis hizmetiyle piyasada varlığını sürdüren çağlayan su arıtma farklı tasarım seçenekleriyle 17 çeşit evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarını vatandaşları ile buluşturuyor.

Sanayi tipi su arıtma ile saatte 600m3 su arıtımı yapabilecek kapasiteye ulaşan cihazlar ile müşterilerimizin tüm su arıtma ihtiyacını karşılamaktadır.

Neden Biz?

Ücretsiz Kargo

250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

100% iade garantisi

Ürünlerle ilgili sorunlarda kolay iade imkanı.

Online Destek

Herhangi bir sorunda bize her zaman ulaşın!

ofis-calisan-700x700

Yıllar içerisinde edindiği bilgi ve tecrübeyi başarılı arge çalışmalarıyla temellendirerek yeni tasarımlar ve sistemler ortaya koyan “Çağlayan Su Arıtma Sistemleri” dünya standartları üzerine çıkan %100 yerli arıtma cihazlarıyla doğanın en lezzetli suyu ile buluşturuyor.

6m3saat-ozmoz-600x600

İnsancıl yaklaşımı ve güven odaklı hizmetiyle çok kısa bir süre içinde arıtma sistemleri piyasasında ciddi bir konuma gelen Çağlayan firması sunduğu güçlü teknik servis desteği ile en kısa sürede en hızlı çözümler üretiyor.

uf-filtreleme-sistemi-600x600

Bünyesinde barındırdığı ev ve sanayi tipi arıtma cihazlarıyla  doğal ve temiz su anlamında her türlü ihtiyaca ve kapasiteye cevap verebilecek ürünleriyle yurt dışı gönderimleri için ihracat alanında da kendini göstermiştir.İhracat alanında müşterilerimizin faaliyet alanına göre tüm evrak ve gönderim işlemlerini de aynı zamanda yapmaktadır.

gonderim-yerleri-700x700
Şirket müşteri memnuniyeti konusundaki aşırı hassasiyetiyle hizmet alımı ürün takibi uygun ödeme koşulları gelişmiş teknik servis ağıyla 24 saat içinde bakım ve sorun çözümü garantisi veriyor.
Sitemizde çevrim içi destek ile farklı ürününüz olsa dahi destek konusunda size yardımcı olacaktır.
Bölge depolarımız ile Türkiye’nin her yerine anlık servis ve ürün çıkışı yapılmaktadır.Bölge depolarımız İstanbul,Ankara,Adana,G.Antep,İzmir,Antalya,K.Maraş adres bölümünden ulaşarak ziyaret edebilir ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
3000m2 büyüklükteki bölge depolarımızda ev tipi,sanayi tipi,saf su arıtma,yedek parça çeşitleriyle tüm ürünleri bulabilirsiniz.Ayrıca 76 İlde  servis imkanımız mevcut olup destek alabilirsiniz.
depo-gorunum-700x700
2015 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek evsel su arıtma cihazlarının üretimine başlayan Çağlayan, kurumsal kimliği profesyonel ekibi ile bölgesel pazar ağını önce ulusala sonra uluslar arası piyasaya çıkarmayı hedefliyor.
Su arıtma alanında çığır açacak yenilikler programlayan Çağlayan Su Arıtma Sistemleri ile içtiğiniz suyun farkına varın.