Menü
Alışveriş Sepeti

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Ev tipi su arıtma cihazları, evlerde kullanılmak için tasarlanmış küçük boyutlu ve kullanışlı su arıtma cihazlarıdır.  En uygun "ev tipi su arıtma cihazı" ve ev tipi su arıtma cihazı fiyatları Çağlayan Su Arıtma Sistemleri'nde!

Ev tipi su arıtma cihazı kurulumu oldukça basittir. Kutudan çıkan kurulum kitapçığına bakarak dahi bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz ve güvenli yerlerden almanız çok önemlidir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Ev tipi su arıtma cihazları kategorimizde bulunan su arıtma cihazları kalite belgeli organik NSF belgeli olması seçilmiş ürünler arasındadır. Ev tipi su arıtma cihazı fiyatları cihaz markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çağlayan Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere en uygun ve en kaliteli ev tipi su arıtma cihazı markaları konusunda hizmet vermekteyiz. Ev tipi su arıtma cihazı evlerde kullanılmak için ideal boyutlu ve uygun fiyatlı cihazlardır.

Herkes evinde hatta iş yerlerinde dahi bu su arıtma cihazlarını kullanabilirler. Ancak piyasada ucuza satılan bu cihazlara karşı dikkatli olmak gerekir. Çünkü su arıtma cihazı musluk suyunu arıttığı için kaliteli olmak zorundadır.

Tabiki bunun yanında sanayi veya büyük işletmelerde kullanılan sanayi tipi su arıtma cihazı da vardır. En güvenli ve ve en uygun ev tipi su arıtma cihazları için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri her zaman yanınızda! Su arıtma cihazı ev tipi, evlerde güvenle kullanabileceğiniz, kullanışlı ve pratik bir arıtma cihazıdır. 

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Sitemizde bulunan su arıtma cihazı markaları tezgah altı su arıtma cihazları ve tezgah üstü su arıtma cihazları olarak ayrılırlar. Su arıtma cihazı fiyatları en düşük fiyat ile en yüksek fiyat arasında değişiklik göstermektedir. Genel olarak kaliteli su içmek isteyen herkes, 5, 7 ya da 11 aşamalı su arıtma cihazı gibi farklı karbon filtre içeren markaları tercih edebilir.

Bu aradaki farkı belirlerken su arıtma cihazı fiyatları ürünün kalitesi, teknik özellikleri ve filtrelerin NSF belgeli olmasına dikkat edebilirsiniz. Kapalı kasa su arıtma cihazları diğer açık kasa su arıtma cihazlarına oranla fiyatları yüksektir.

Bunda dış kasasının olması fiyat farkını arttırmaz. Önemli olan kullanılan filtrelerin,  kapsül filtre veya yedek parçalarının marka kullanması yani kaliteli olmasıdır. Su arıtma sitemleri sayesinde musluktan akan şebeke suyunu arıtarak temiz su ve sağlıklı su elde edebilirsiniz.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Kurulumu, zorluk gerektiren bir konu değildir. Kimseden yardım almadan, ev tipi su arıtma cihazının içinde olduğu kutudan çıkan su arıtma cihazı kurulum ve kullanım klavuzunu incelemeniz yeterlidir.

Detaylı bir şekilde anlatım mevcuttur. Bakarak ve okuyarak çok kolay bir şekilde kurulumunu yapabilir ve sağlıklı bir şekilde evinizdeki suyu arıtıp, güvenle içebilirsiniz.

 Ev tipi su arıtma cihazları; tezgah üstü ve tezgah altı olarak iki gruba ayrılır. Su arıtma cihazlarının fiyatları filtre sayısı, su arıtma teknolojisi ve kullanılan filtrelerin markası vb. faktörlere göre değişkenlik gösterir.


Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları:

Tezgah üstü su arıtma cihazları 5 Aşamalı su arıtma cihazları olup genelde portatif musluğa bağlanıp tezgah altında olmasını istemediğiniz arıtılmış suyun cam hazne içerinde görmemizi sağlar. Bazı müşterilerimiz tezgah üstü modellerde suyu sürekli göz önünde bulundurulmasını istediği su arıtma cihazı tankı yerine cam bir haznede olmasını istemesi nedeniyle tercih edilebilir.


Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı:

Tezgah altı su arıtma cihazı 5 aşama su arıtma cihazı olup üzerine ilave filtreler eklenerek alkali su, mineralli su, oksijen filtresi, bebek filtresi, ph filtresi gibi su arıtma cihazı filtreleri eklenerek 10 hatta 13 aşama dahi yapılabilir. Ancak standart bir su arıtma cihazı 5 aşamadan oluşur. Unutmayalım ki 5 aşama üzerindeki her filtre suya yapay mineral verdiği ve aynı zamanda değişim zamanı ve bütçe olarak da ciddi maliyetler getirebilir. Tavsiyemiz her zaman 5 aşamalı standart bir su arıtma cihazından yana seçimi yapmanızdır.Model: 2'lü Portatif Su Arıtma Cihazı Çelik Gövde
3'lü portatif su arıtma cihazı bir yere gittiğinizde eğer bulunduğunuz ortamda su çamurlu bulanık ve kirli ise portatif taşımak su arıtmak mümkün.Ancak su içerisindeki bakteri,kireç,iletkenlik,ph gibi ters ozmoz suyu gibi size su vermez.O anda bulunduğunuz yerde çamurlu bulanık sularda kullanabilirs..
400,00TL
Model: 3'lü Portatif Su Arıtma Cihazı
3'lü portatif su arıtma cihazı bir yere gittiğinizde eğer bulunduğunuz ortamda su çamurlu bulanık ve kirli ise portatif taşımak su arıtmak mümkün.Ancak su içerisindeki bakteri,kireç,iletkenlik,ph gibi ters ozmoz suyu gibi size su vermez.O anda bulunduğunuz yerde çamurlu bulanık sularda kullanabilirs..
450,00TL
Model: Daire Başı 300 TL
Daire girişi su arıtma cihazı yumuşatma sistemi,karbon,ultraviyole dezenfektan,tortu çamur filtresi ile ana hat borusundan itibaren su arıtma yöntemi ile dairelere ulaşmaktadır.Kaliteli su kullanımı musluk bataryaları,suyun içerisinde bulunan ağır metaller,koliform bakteri arıtılması gibi etkin ..
300,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech EW 510 Su Arıtma Cihazı
Comtech EW 510 su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Comtech EW 510 su arıtma cihazları da böylece insan hayatı..
1.800,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech EW 520 Su Arıtma Cihazı
Comtech EW 520 su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksekbir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Comtech EW 520 su arıtma cihazları da böylece insan hayatı..
1.500,00TL
Marka: Comtech Su Arıtma Model: Comtech Mineral-Alkali Filtreli Su Arıtma Cihazı
Comtech Mineral-Alkali su arıtma cihazı, arıttığı suyun mineral ve alkali değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksek bir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemleri'nin önerdiği  Comtech Mineral-Alkali su arıtma cihazları da böylece insan hayatınd..
1.300,00TL 1.500,00TL
Marka: Hayzek Model: Coolpex Pompalı 6 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Coolpex Pomparlı 6 Aşamalı su arıtma cihazı, arıttığı suyun mineral ve alkali değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksek bir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Coolpex 6 Aşamalı su arıtma cihazları da..
1.100,00TL
Galaxy Prime Plus Su Arıtma Cihazı Galaxy Prime Plus Su Arıtma Cihazı
Yeni Trend -11 %
Model: Galaxy Prime Plus Su Arıtma Cihazı
Galaxy Prime Plus Su Arıtma Cihazı  2019 yılının en başarılı kalite belgeli tasarım ödüllü su arıtma cihazı olarak müşterilerimiz için buluştu.Yeni tasarımı ile göz dolduran ayrıca zengin mineral alkali su verebilen tek ürün.Önceki model su arıtma cihazlarından farkı ise müşterilerimizin servis..
1.600,00TL 1.800,00TL
Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı
Yeni Trend -20 %
Marka: Galaxy Model: Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı
Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı Nedir?Galaxy Prime Su Arıtma Cihazı, son 4 yılda satış rekoru kırmış ve insanlar arasında en kaliteli su arıtma cihazı olarak tercih edilmiştir. Bunun en büyük nedeni; tasarımının ve kullanılan filtrelerin kaliteli olmasıdır. Aynı zamanda diğer ürünlerden farkı; te..
1.200,00TL 1.500,00TL
Marka: Galaxy Model: Galaxy Su Arıtma Cihazı
Galaxy su arıtma cihazı kullanmış olduğu yeni nesil filtre sistemi ile nsf fda onaylı çubuklu inline filtre ile sağlıklı kaliteli su elde etmemizi sağlar.Yeni nesil filtre sistemlerinde kullanılan teknoloji ile bakım zamanı geldiğinde servis ihtiyacı duymadan kendiniz rahatlıkla değişim yapabilir ol..
1.300,00TL 1.600,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Hsc Premium Aquabest Su Arıtma Cihazı
Hsc Premium Aquabest su arıtma cihazı arıttığı suyun mineral ve alkalin değerlerini dengeleyerek insan sağlığına en yakın suyu sizin için arıtır. Ph değeri yüksek bir su elde eder. Çağlayan Su Arıtma Sistemlerinin önerdiği  Hsc Premium Aquabest su arıtma cihazları da bö..
1.600,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)