Menü
Alışveriş Sepeti

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları

Sanayi tipi su arıtma cihazları, restoran, kafe, orta ve büyük ölçekli şirketler ve fabrika gibi işletmelerde kullanılmak üzere üretilmiş su arıtma cihazlarıdır. Bu yüzden işletmeler için karlı bir çözümdür. Sanayi tipi su arıtma cihazı her işletme için önerdiğimiz bir sistemdir.


Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Ev tipi su arıtma cihazında olduğu gibi sanayi tipi su arıtma cihazınında temel görevi şebeke suyunu arıtarak içilebilir hale getirmektir. Aradaki temel fark sanayi tipi su arıtma cihazının kapasitesi ve daha fazla aşamadan geçirerek suyu arıtmasıdır. Böylece sayıca fazla insanın çalıştığı yerlerde dışarıdan su almak yerine işletmedeki şebeke suyu arıtılarak tasarruf edilmiş olur.

Sanayi tipi su arıtma cihazı normal ev tipi su arıtma cihazı gibi değil daha çok suyu arıtmak için üretilmiştir. Bu yüzden kullanımı ve kurulumu daha zordur. Bunun için teknik ve işi bilen kişilerin kurulumu yapması gerekmektedir. Uzmanlık ve deneyim isteyen bir kullanım gerektirir.


Sanayi tipi su arıtma cihazları, içme suyu çok fazla para harcayan işletmeler için çok büyük ve kullanışlı bir sistemdir.


Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel su arıtma cihazı, işletmelerde kullanılan şebeke suyunun daha temiz, daha sağlıklı olması için artırılmasında kullanılan su arıtma cihazlarıdır. İş yeri su arıtma cihazı, kaliteli fabrika su arıtma cihazı ve su arıtma yedek parçalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Sanayi tipi su arıtma cihazı tasarruf etmek isteyen işletmeler için mükemmel bir çözüm yoludur. Tasarruf etmek isteyen her endüstriyel işletme mutlaka işyerinde su arıtma cihazı kullanmalıdır.

Örneğin; İstanbul'da bir işletmeniz var diyelim. Bu işletmede çalışanların yanı sıra müşterileriniz içinde sürekli içme suyu bulundurmanız yani satın almanız gerekir. Bu da size çok fazla bir maliyet oluşturması anlamına geliyor. İstanbul'da bir işletmenizin olması zaten size oldukça maliyet yüklerken bir de sürekli su ihtiyacını siz düşünün. 

Gün geçtikçe insanların temiz suya olan ihtiyacı artmaktadır. Dolayısıyla dünya üzerindeki suların bilinçli tüketilmesi gerekmektedir. Tatlı su kaynakları hızla tükenirken bizimde dikkat etmemiz ve önlem almamız gereken bazı konular vardır.

İşletmelere gelen şebeke suyunu arıtmak için sanayi tipi su arıtma cihazı ya da sanayi tipi su arıtma sistemleri kullanan ve sahip olan işletmeler hem su ücretlerinden tasarruf etmektedir hem de cihazlardaki yumuşatma sistemleri sayesinde normal damacana suyu gibi temiz ve sağlıklı suya erişim elde ederler. Aynı durum ev tipi su arıtma cihazı kullanan normal evler içinde geçerlidir.


Marka: Fleck Model: 10 Ton Kapasiteli Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Cihazı
Su yumuşatma cihazı ile 10 Ton Kapasiteli Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Cihazı dilerseniz debi kontrollü olarak da kullanabilirsiniz.Sanayi tipi su arıtma cihazında yumuşatma sistemleri genelde debi kontrollü ve zaman kontrollü olarak ayarlanır.Yumuşatma cihazı içerisindeki reçineyi el değmeden kapas..
4.500,00TL
Marka: Fleck Model: 100 Ton Kapasiteli Tandem Su Yumuşatma Sistemi
Su yumuşatma cihazı tandem su arıtma ile kapasitesi yüksek olan işletmelerde 100 Ton Kapasiteli Debi Kontrollü Su Yumuşatma Cihazı kullanmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz debi kontrollü olarak da kullanabilirsiniz.Sanayi tipi su arıtma cihazında yumuşatma sistemleri genelde ..
13.500,00TL
Marka: Fleck Model: 150 Ton Kapasiteli Tandem Su Yumuşatma Sistemi
Ürün Özellikleri Tank Adedi    2 AdetTank Çapı       46*165Tank Yüksekliği         18*65Tank Gövde    İçi Polietilen,Üstü Bobin Sargı Ve Onun Üzeri Epoxy Reçine Kaplı.    &nb..
16.400,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: 2 Ton Kapasiteli 400 Galon Ters Ozmoz Su Arıtma
İş yeri su arıtma cihazı ters ozmoz su arıtma cihazı ile ürün gün kapasite olarak 1500 litreye kadar su verebilmektedir.Kullanım alanları kişi sayısı fazla olan işletmeler için uygundur.Kişi sayısı 50 altı olan  için uygun değildir.Filtre sayısı fazla olması nedeniyle kapasitesi yüksek ayrıca b..
3.200,00TL
Model: 3 Ton Kapasiteli 2000 Galon Kontrol Panelli Su Arıtma
3 Ton Kapasiteli 2000 Galon Kontrol Panelli Su Arıtma..
4.500,00TL
Model: 5 Ton Gün Kapasiteli Ters Ozmoz
REVERSE OSMOSİS GRUBUREVERSE OSMOSİS FARKLI İYON DEĞİŞİMLERİNE SAHİP OLAN VE ARALARINDA BİR YARI GEÇİRGEN MEMBRAN BULUNAN İKİ ÇÖZELTİNİN BASINÇ VASITASIYLA İYON DERİŞİMLERİNİN EŞİTLENMESİ OLAYIDIR.BU OLAYI TERSİNE ÇEVİRMEK İÇİN, BİR POMPA İLE BASINÇTAN DAHA BÜYÜK BİR BASINÇ UYGULANDIĞINDA ..
10.500,00TL
Marka: Flotrol Model: 6 Ton Kapasiteli Daire Bina Girişi Su Yumuşatma Sistemi
İşletme Basıncı                  3-7 BarBasınç Kaybı                       0.5-1 BarRejenerasyon Süresi         120 DakikaKullanılan Rejenerant   ..
3.200,00TL
Model: 80 Litre Kapasiteli Soğutucu Arıtmalı Su Sebili
 80 LT kapasiteli su haznesi bulunmaktadır. 304 paslanmaz krom dış yüzeyi bulunmaktadır. İç haznesi monoblok 304 Krom materyalden üretilmiştir. Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir. P.S poliüretan yalıtımlı kapak kullanılmaktadır.Manu..
3.200,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Hft Yumuşatma Tankları
Hft tank2-2-0817        8X17 Dişli-Üst Açıklık         205x437        10,52-2-0835        8X35 Dişli-Üst Açıklık       &..
450,00TL
Marka: Esli Su Arıtma Model: İş Yeri Tipi 200 Galon Su Arıtma Cihazı
İş yeri su arıtma cihazı fiyatlarına baktığımızda fabrika su arıtma ve ofisler için su arıtma cihazları özellikle kullanım kapasitesi yüksek su arıtma cihazı iş yeri tipi su arıtma cihazı olan işletmeler ürünlerde filtre sayısı haliyle fazla olması gerekmektedir.İş yerlerinde 10 ile 50 kişi bul..
1.800,00TL 2.100,00TL
Marka: Esli Su Arıtma Model: Kum Filtrasyon Sistemleri
Filtrasyon sistemleri, Kum filtreleri ile suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri gidermek amacıyla kullanılmaktadır.HydroFilter-F Otomatik Kum Filtreleri, içinde bulunan medya yardımı ile suda bulanıklığa sebep olan farklı boyutta ve yoğunlukta..
6.000,00TL
Marka: Hsc Su Arıtma Model: Lara Dozaj Pompası Manuel
5 Lt/5 Bar - P03 - Elektrot Sabitleme Rekoru Standart kombine elektrotlar ile REDOX ya da PH ölçümü Tampon sıvılar kullanarak tamamen dijital ayarlama ve otomatik kalibrasyon Açılışta ölçüm değer tanımlama süresi girebilme (0–60 dk.) Dikey monte edilen tasarımı sayesinde kolay ve esnek kurulum, ..
1.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)