Menü
Alışveriş Sepeti

Su Arıtma Cihazı Filtreleri

Su arıtma cihazı filtreleri, evinizde kullandığınız ev tipi su arıtma cihazı veya sanayi tipi su arıtma cihazı gibi cihazlarda kullanılan arıtma filtreleridir.
Arıtma cihazında kullanılan filtreler cihazın marka, model ve çalışma şekline göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 5 aşamalı su arıtma cihazında kullanılan filtre ile 11 aşamalı su arıtma cihazında kullanılan filtre arasında fark vardır. Çünkü aşama sayısı arttıkça şebeke suyunun içindeki bileşenlerden ayrılması da o kadar iyi olur.
Su arıtma cihazı filtreleri bilindiği gibi kaliteli olmazsa insan sağlığı için zararlı olabilir. Arıtma filtreleri marka ve modellere göre farklılık gösterebilir.
Waterlife su arıtma cihazı filtre setinde başlık kısmı farklı, tak çevir filtre de farklı ve inline filtre de farklı giriş çıkış ve başlığı vardır.
Bunlar bizi su arıtma cihazı filtresi kaliteli mi yoksa kalitesiz mi diye yanılgıya düşürmesin. Çünkü üretici firma model değişikliği yapar ama su süzme mantığı aynı kalır sadece görseli dış kapları değişik yapılır.
Dikkat etmemiz gereken tek konu kaliteli su arıtma filtreleri kullanmak istiyorsak NSF belgesi olup olmadığına mutlaka bakmak.
Çoğu su arıtma cihazı filtreleri düşük kalitede üretilmiştir ve belirli bir zaman sonra suyu süzemez hale gelerek insan sağlığı için tehdit oluşturabilir.
Model: 4'lü Mineral Filtre
4'lü Mineral Filtre: 0-12 yas grubu çocuk,yaşlı veya hamile bayanların olduğu ailelerin daha çok ilgi gösterdiği mineral filtre organik olması sayesinde suya herhangi bir yapay kimyasal vermez.Zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerçekleştikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama ..
55,00TL
Model: 5 Mikron Spun Filtre
Suyun içerisinde bulunan kum,çakıl,su ile birlikte gelen kirlilik,kaba tortusunu 5 Mikron'a kadar olan hassasiyette temizler. İçeriği:Ham maddesi abs poliprobilen hammadde kullanılarak hava yardımı ile ince lif halinde püskürtme yöntemi ile sarılır.Filtrelerde en önemlisi kullanı..
25,00TL
Model: Aktif Karbon Filtre
Aktif karbon filtre suyun içerisinde bulunan çamurdan dolayı bulanıklık,ağır metallerden dolayı yoğunluk miktarı,tat olarak toprağın veya çevrenin vermiş olduğu etkenlerden dolayı değişiklik gibi durumlarda karbon filtre kullanılır.İçeriği:Aktif karbon filtre ham maddesi kömür.Evet yanlış duymadınız..
25,00TL
Model: Comtech Su Arıtma Cihazı Tak Çevir Filtre Seti
Comtech Su Arıtma Cihazı Tak Çevir Filtre Seti..
225,00TL 300,00TL
Marka: Kahramanmaraş Çağlayan Su Arıtma Model: Comtech Tak Çevir Filtre Seti
1.       Aşama 5 mikron Sediment filtre  Comtech 5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler. Kapalı sistem olması sebebi ile daha uzun ömürlüdür. Tak çevir yapısı ile değişimi daha kolaydır...
70,00TL 90,00TL
Marka: Kahramanmaraş Çağlayan Su Arıtma Model: Comtech Tak Çevir Filtre Seti + Tatlandırıcı Filtre Hediye
Comtech Tak Çevir Filtre Seti + Tatlandırıcı Filtre Hediye !Comtech Tak Çevir Filtre Seti Kullanan Kapalı kasa veya Açık kasa Arıtma cihazlarında Comtech Tak Çevir Filtre Seti + Yanında Tatlandırıcı Filtre Hediye.Comtech Su Arıtma Cihazlarında Kullanılan Comtech Tak Çevir Filtre Seti (3+1) 4 Aşama !..
90,00TL 180,00TL
Model: Cto Blok Karbon Filtre
Cto karbon filtre su arıtma cihazlarında 2.aşama olarak kullanılır.Suyun içerisinde bulunan ağır metal olarak tabir ettğimiz klor suyun içerisinde bulanıklık veren maddelerin süzülmesi için kullanılır.Evde kendiniz su filtreleme yapmak isterseniz odun ateşi olarak kullanılan kömürü bir bardağın içer..
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)