Bölgesel Firmalar

İstanbul Su Arıtma Cihazı

İstanbul su arıtma cihazı, Türkiye’nin en büyük ve kalabalık kenti olan İstanbul ili için son zamanlarda yaşanan kuraklık ve su ihtiyacı için muhteşem bir üründür. İstanbul su arıtma cihazları İçerisinde bulunan su arıtma filtreleri sayesinde musluklardan akan şebeke suyunu temizler ve içindeki kötü kokuyu giderir. Böylece sizler de arıtılan bu suyu yemek yaparken, çay hazırlarken, meyve ve sebzelerinizi yıkarken gönül rahatlığıyla içme suyu olarak kullanabilirsiniz. Gün geçtikçe büyüyen iklim sorunları, yaşanan kuraklıklar ve yetersiz yağmur yağışları suyun önemini bir kez daha bizlere göstermiştir.

İstanbul’da insanların büyük bir kısmı içme suyu ihtiyaçlarını damacana sulardan karşılamaktadır. Çünkü İstanbul musluk sularında suyun içindeki sağlıksız bileşenleri yok etmek amacıyla klor ve diğer bazı bileşenler kullanılmaktadır. İnsanlar musluk yani şebeke sularını her ihtiyacı için kullanamadığından damacana sulara para ödemek zorunda kalıyor. Ancak bir süre sonra damaca sulara ödenen paralar insanlar için fazla olabilmektedir. Ancak sizlerde Çağlayan Su Arıtma Sistemleri’nden bütçenize uygun bir su arıtma cihazı satın alarak içme suyu konusunda tasarruf elde edebilirsiniz. Cihazı satın aldıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit:

 • Arıtma cihazının kurulumunu doğru bir şekilde yapmak
 • Cihazın filtrelerini belirli aralıklarla değiştirmek
 • Su arıtma cihazının periyodik olarak bakımlarını yetkili servislerde yaptırmak.

İstanbul Su Arıtma Cihazı İhtiyacınız İçin Çağlayan Su Arıtma Sistemleri

Web sitemizden cihaz siparişi vermeden önce Su Arıtma Cihazları sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Web sitemizde evlerde kullanılmak üzere ev tipi su arıtma cihazları ve işletmelerde kullanılmak üzere üretilen sanayi tipi su arıtma cihazları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız içme suyu ihtiyacınızı doğal olarak damacana sularından karşılamanız gerekir. Ancak damacanaların hangi malzemelerden yapıldığı, bu tür işletmelerin ne sıklıkla denetlendiği, işletmelerin hijyenik olup olmadığı konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz.

Su arıtma ürünleri konusunda Çağlayan Su Arıtma Sistemleri’ni güvenle tercih edebilirsiniz.

istanbul su arıtma cihazı

İstanbul Su Arıtma Cihazı Fiyatları Nelerdir?

İstanbul Su Arıtma Cihazı Fiyatları, satın alacağınız “su arıtma” ürününün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Satışını yaptığımız su arıtma cihazları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve NSF Belgeli’dir. Uygun fiyat politikasıyla ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Su arıtma ürünlerimiz 500 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

“İstanbul su arıtma cihazı kurulum ve teknik servis” hizmetleri için her zaman bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Özellikle periyodik bakım ve filtre değişimleri konusunda da sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Su Arıtma Cihazı Teknik Servis

İstanbul su arıtma cihazı teknik servis ihtiyacınız için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri yanınızda. Su arıtma cihazı kurulumu ve sonrasında sizlere teknik servis hizmeti konusunda her zaman yardımcı oluruz. Siz sadece ürününüzü sipariş edin yeter. Çağlayan Su Arıtma Sistemleri olarak insanların gün geçtikçe artan içme suyu taleplerini ürettiğimiz ve sattığımız su arıtma cihazları ile karşılıyoruz.

Sizlerde en iyi ve en kaliteli istanbul su arıtma cihazı için Çağlayan Su Arıtma Sistemleri’ni tercih edebilirsiniz.

İstabul Su Arıtma Cihazı Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

 1. Adalar
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir
 4. Avcılar
 5. Bağcılar
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Başakşehir
 9. Bayrampaşa
 10. Beşiktaş
 11. Beykoz
 12. Beylikdüzü
 13. Beyoğlu
 14. Büyükçekmece
 15. Çatalca
 16. Çekmeköy
 17. Esenler
 18. Esenyurt
 19. Eyüp
 20. Fatih
 21. Gaziosmanpaşa
 22. Güngören
 23. Kadıköy
 24. Kâğıthane
 25. Kartal
 26. Küçükçekmece
 27. Maltepe
 28. Pendik
 29. Sancaktepe
 30. Sarıyer
 31. Silivri
 32. Sultanbeyli
 33. Sultangazi
 34. Şile
 35. Şişli
 36. Tuzla
 37. Ümraniye
 38. Üsküdar
 39. Zeytinburnu

İletişim : 0850 309 22 48

Cep Numarası : 0532 111 11 86    (Bekir Zencir)

  TÜM ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . 

Kategoriler:

İstanbul su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

Su arıtma ürünlerimiz 400 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İstanbul en iyi su arıtma sistemleri nelerdir?

Ev tipi ya da sanayi tipi su arıtma cihazlarımızdan bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünlerimiz NSF Belgeli ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.